sie 31 2010

MPI Poland Summer Meeting 2010 „Take care of your environment”

Lokalizacja: Polska,

Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Konferencji MPI POLAND zaprasza na konferencję połączoną z warsztatami grupowymi poświęconą tematyce CSR w przemyśle spotkań, która odbędzie się 16 września 2010 roku na Nowym Stadionie Legii Warszawa. Forum Odpowiedzialnego Biznesu objęło patronat nad konferencją.

Corporate Social Responsibility (CSR), to nie moda, lecz obowiązek każdej organizacji. CSR to skutki każdej decyzji i działań na społeczeństwo oraz środowisko, znane jako „triple bottom line”, czyli ludzie, planeta i zysk. Nie tylko odpowiedzialne, konsekwentne i przejrzyste  podejście danej firmy może pomóc w budowaniu marki i reputacji, może przyczynić się także do wzmocnienia społeczności, a więc i w konsekwencji rynku. Poprzez przemyślane i strategiczne działania CSR podmioty na rynku  mogą dbać o otoczenie wokół siebie, a także zmieniać biznesowe myślenie i wykonywać odpowiedzialne prace dla lokalnej społeczności.

W najbliższej konferencji MPI Poland Club najlepsze praktyki i case study przedstawią mówcy, z różnych regionów świata, m.in. Cosimo Bruzesse, Brigss Inc, Stany Zjednoczone, Jon Bradshow, IMEX, Wielka Brytania, Miguel Assis – TLC EVENTS, Portugalia, Isabel Kuhl – Events, Niemcy oraz wielu innych!

Patroni Spotkania: Grupa Hotelowa Rezidor Polska, Portal Konferencje.pl, Miesięcznik branży spotkań – MICE Poland, Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Organizatorzy: MPI Poland Club oraz Nowy Stadion Legii Warszawa