lis 21 2023

Meeting Industry Sustainability Forum 2023

Lokalizacja: Polska,

MISF 2023 to pierwsza edycja międzynarodowego spotkania poświęconego kwestiom ESG w branży spotkań. Wydarzenie ma wspomóc wypracowanie nowych zasad współpracy menedżerów ESG oraz przedstawicieli branży MICE. Jednym z partnerów wspierających nowo powołaną inicjatywę jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

MISF 2023 to wydarzenie, poświęcone tematyce ESG w podróżach służbowych i kongresach. Odbędzie się 21 listopada 2023 roku i jest skierowane do liderów ESG biznesu oraz przedstawicieli branży turystycznej. Forum będzie gościć liczne grono ekspertów i uczestników z zagranicy, a językiem wiodącym będzie angielski.

Rejestracja dostępna jest na stronie

Paneliści:

W Forum uczestniczą eksperci z Polski i z zagranicy, praktycy biznesu i konsultanci ESG w tym:

  • Dr. Dusan Borovcanin, CEO Serbia Convention Bureau, który przedstawi drogę do wygranej nominacji na Professional EXPO 2027 w Belgradzie,
  • Maciej Mazur, CEO Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych (PSPA), organizator największych targów poświęconych elektromobilności w Europie Środkowo-Wschodniej,
  • Maximilian Wenger Oehn, COO firmy Liberty, który podzieli się swoim doświadczeniem w zakresie zrównoważonych praktyk w podróżach służbowych.

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Ministerstwa Sportu i Turystyki (MSiT) oraz Polskiej Organizacji Turystycznej (POT).

Źródło: inf. pras.