cze 27 2018

Krajowe Forum Interesariuszy Agendy 2030

Lokalizacja: Polska,

27 czerwca br. w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii odbędzie się inauguracja platformy współpracy pn. „Krajowe Forum Interesariuszy Agendy 2030”.

Wydarzenie będzie okazją do przedstawienia polskiego raportu na temat realizacji celów Agendy 2030, który w lipcu br. będzie zaprezentowany na forum ONZ. Odbędzie się również merytoryczna debata w przedmiotowym temacie z udziałem przedstawicieli wybranych resortów. Forum ma także swoją część praktyczną realizowaną poprzez sesje warsztatowe. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną także konkretne przykłady działań zrealizowanych przez Sygnatariuszy „Partnerstwa na rzecz realizacji SDGs w Polsce „.

W trakcie tego spotkania planowane jest powiększenie grona Sygnatariuszy i złożenie podpisów na Karcie Partnerstwa w obecności Pani Minister Jadwigi Emilewicz.

Chętnych do wzięcia udziału w inicjatywie Ministerstwo zaprasza do zgłoszenia deklaracji przystąpienia na adres: agenda2030@mpit.gov.pl. Dodatkowych informacji udziela Marta Ostrowska-Chałupa, e-mail: Marta.Ostrowska-Chalupa@mpit.gov.pl, tel.: 22 262 99 42.

Rejestracja trwa do 18 czerwca lub do wyczerpania liczby miejsc >>