wrz 07 2012

Konkordia III – Sopot

Lokalizacja: Polska,

W dniach 25-26 września 2012 r. w Sopocie odbędzie się konferencja Konkordia III organizowana przez Fundację Duende. W programie m.in. debata, wykłady i warsztaty prowadzone przez ekspertów z Polski i zagranicy.

Termin: 25-26 września 2012 r.

Miejsce: Hotel Haffner, ul. Jana Jerzego Haffnera 59  Sopot

Udział w konferencji jest bezpłatny a ilość miejsc ograniczona.

Fundacja Duende, która jest pomysłodawcą i koordynatorem programu Konkordia działającego na rzecz poprawy jakości współpracy organizacji pozarządowych i biznesu, już po raz trzeci organizuje konferencję. Spotkanie ma na celu dostarczanie wiedzy na temat wzrostu efektywności działania III sektora poprzez prezentację sprawdzonych rozwiązań oraz stworzenie przestrzeni do kooperacji między różnymi sektorami. Tematem tegorocznej edycji konferencji jest „Zwiększenie efektywności”. Konkordia III jest wydarzeniem towarzyszącym Europejskiemu Forum Nowych Idei.

Do współpracy przy projekcie zaproszeni zostali Ambasadorzy programu Konkordia, Partnerzy oraz eksperci z dziedzin takich jak fundraising, CSR, nauki ekonomiczne czy komunikacja. Wśród prelegentów wybitni eksperci m.in.: Jadwiga Czartoryska z Fundacji Orange, Krzysztof Kaczmar z Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy, Marek Borowski reprezentujący Polską Federację Banków Żywności, Jose Carnero – Fundacion Uno Entre Cien Mil oraz Edward E. Clark Jr. z Wildlife Center of Virginia.

Podczas dwudniowych zajęć prelegenci opowiedzą gościom o zasadach tworzenia i prowadzenia efektywnej organizacji, optymalizacji kosztów, świadomym budowaniu marki oraz wyznaczaniu i realizacji celów. Nie zabraknie także dodatkowych atrakcji – na uczestników czeka wieczór niespodzianek.

Konferencja to doskonała okazja do wymiany doświadczeń między przedstawicielami organizacji pozarządowych i biznesu oraz spotkania członków organizacji zagranicznych, które z sukcesem budują swoją markę w innych krajach UE.

Udział w konferencji jest bezpłatny (obejmuje: udział w zajęciach, lunch, przerwy kawowe). Koszty podróży oraz zakwaterowania uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Dla chętnych partnerski hotel Villa Aqua oferuje 40 proc. zniżkę na noclegi.