wrz 22 2016

I Kongres „Rzeszów Miastem Kobiet”

Lokalizacja: Polska,

W dniu 24 września po raz pierwszy w Rzeszowie odbędzie się wydarzenie, którego adresatem są wyłącznie Panie. Przedsięwzięcie organizowane jest z myślą o potrzebie i pasji wspierania współczesnych kobiet, które będą mogły uczestniczyć m.in. w wykładzie z networkingu, spotkać się z ekspertami medycyny estetycznej czy porozmawiać z psychologiem na temat poprawienia swojej samooceny.

I Kongres „Rzeszów Miastem Kobiet” będzie miał miejsce w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce i rozpocznie się o godzinie 18:00.

Kongres stwarza kobietom możliwość skorzystania w krótkim czasie z wielu propozycji. Dyskusje, wykłady, warsztaty, zdrowy poczęstunek, projekcja filmowa, konsultacje kosmetyczne – to tylko wybrane punkty różnorodnego programu Kongresu. Projekt ma na celu inspirowanie do rozwoju, promowanie przedsiębiorczości, edukowanie w zakresie medycznym i prozdrowotnym. Wszystko w myśl znanej zasady, że kobieta najpiękniej wygląda, gdy jest silna i ubrana w pewność siebie. – Chcemy uczyć kobiety konkretnych i przydatnych umiejętności komunikacyjnych, dlatego w trakcie Kongresu odbędzie się networking, który poprowadzi Dorota Mastalska, twórczyni Areny Biznesu, guru networkingu w Polsce i Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet – mówi Ewa Mackiewicz, organizator Kongresu.

Wykład motywacyjny o wyzwaniach, drodze do spełnienia i realizacji planów krok po kroku – od pomysłu do sukcesu, a także o tym, jak zmienić porażkę w zwycięstwo opowie Uczestniczkom kolejna Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet – Kinga Dudzińska. Obie prowadzące są praktykami rozwoju, trenerkami i autorkami nowatorskich projektów dla kobiet. Każda z nich ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie komunikacji w biznesie. Po networkingu odbędzie się przerwa na kawę biznesową i zdrowe przekąski.

Po przerwie uczestniczki Kongresu będą mogły wziąć udział w panelu medycznym prowadzonym przez ekspertów ze Szpitala Specjalistycznego Pro-Familia, na którym lekarz medycyny estetycznej i dermatolog opowiedzą o pielęgnacji skóry, o tym, jak można poprawiać jej wygląd, zniwelować oznaki starzenia, a także, jak odczytywać etykiety kosmetyków, by wybrać te, które są najlepsze i najzdrowsze dla naszego organizmu. W ramach panelu medycznego przewidziany jest też wykład stomatologa, który poświęcony zostanie roli zdrowego uśmiechu w życiu – zarówno prywatnym, jak i zawodowym. Następnie dietetyk podpowie, jaką warto stosować dietę przy prowadzeniu aktywnego trybu życia. Wszyscy specjaliści ze Szpitala Pro-Familia pozostają do dyspozycji uczestników – z chęcią udzielą odpowiedzi na zadane pytania.

Istotną częścią Kongresu będzie również spotkanie z psychologiem, podczas którego uczestniczki dowiedzą się, jak wzmocnić pewność siebie i poprawić swoją samoocenę. Nie zabraknie także psychologicznych porad dotyczących motywacji oraz wdrażania zmian w życiu. Dla aktywnych Pań został przygotowany przez zespół Weroniki Antoniewicz pokaz zumby, w którym będą mogły wziąć udział również chętne uczestniczki wydarzenia. Atrakcją części poświęconej sportowi będzie spotkanie z wicemistrzem Polski w męskiej sylwetce fitness.

Podczas wydarzenia odbędzie się również pokaz wyjątkowych kreacji regionalnej marki Alette, należącej do Eweliny Dec. Projektantka zaprezentuje wieczorowe i wizytowe suknie, wykonane z najwyżej jakości włoskiej tkaniny wraz z ręcznie wyszywanymi koronkami.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny – zaproszenia można odebrać w Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia lub przez maila rezerwacje@cwkoperator.pl