cze 09 2008

Konferencja pt. „Społeczna odpowiedzialność biznesu a marketing personalny firmy”

Lokalizacja: Polska,

19 czerwca 2008 roku Sali Kinowej budynku Biuro Centrum (budynek Stalexportu) w Katowicach, przy ul. Mickiewicza 29, w godzinach od 9.00 do 15.15. odbędzie się  konferencja pt. „Społeczna odpowiedzialność biznesu a marketing personalny firmy”.

Tematem Konferencji będą wybrane projekty z zakresu CSR realizowane przez firmy działające w Polsce. Organizatorzy pragną pokazać uczestnikom, że sprawy związane z tą tematyką nie są zarezerwowane tylko dla wybranych, ale mogą być realizowane przez każdego chętnego. Uczestnicy Konferencji będą mieli możliwość poznania projektów od pomysłu do wdrożenia, ale też uczestniczenia w dyskusjach i dzielenia się własnymi doświadczeniami.

Konferencja skierowana jest do osób zajmujących się zarządzaniem zasobami ludzkimi w organizacjach – szefów firm, menedżerów i dyrektorów personalnych, pracowników działów personalnych oraz wszystkich zainteresowanych tematyką zarządzania kapitałem ludzkim organizacji, a także osób odpowiedzialnych za działania związane ze CSR.

Udział:
O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w konferencji, jak również materiały konferencyjne, przerwa kawowa oraz lunch dla uczestników są bezpłatne.