cze 10 2015

Konferencja: Podsumowanie czterech lat działań w ramach planu „Życie w sposób zrównoważony”

Lokalizacja: Polska,

W tym roku mijają już cztery lata odkąd działania mające na celu poprawę zdrowia i samopoczucia ludzi oraz zmniejszenie wpływu na środowisko naturalne stały się integralną częścią strategii biznesowej firmy Unilever.

Z tej okazji pragniemy zaprosić Państwa na spotkanie, którego tematem będzie podsumowanie czterech lat realizacji Planu „Życie w sposób zrównoważony”.

Podczas spotkania Prezes firmy Unilever w Europie Środkowo-Wschodniej, Harm Goossens razem z Sabiną Krzystolik, Wiceprezes Zarządu ds. Łańcucha Dostaw, Unilever CEE, przedstawią lokalne działania, dzięki którym firmie udało się m.in. wpłynąć na poprawę zdrowia Polaków oraz ograniczyć emisję CO2.

Tło stanowić będą globalne postępy oraz wyzwania, przed którymi staje koncern realizując swoje cele związane z rozpowszechnieniem życia w sposób zrównoważony.

Zachęcamy do wzięcia udziału oraz do zapoznania się z informacjami zawartymi na stronie dedykowanej planowi „Życie w sposób zrównoważony”: http://www.unilever.pl/sustainable-living-2015/

Szczegóły wydarzenia:

Data: środa, 10 czerwca 2015

Godzina: 10:00

Miejsce: Villa Foksal, ul. Foksal 3/5, Warszawa

 Wymagane potwierdzenie chęci uczestnictwa w wydarzeniu. Zgłoszenia prosimy kierować na adres email: aleksandra.dudek@mslgroup.com