gru 17 2015

Konferencja „Multiculturalism In The Workplace”

Lokalizacja: Polska,

„Multiculturalism in the workplace” to trzecia już edycja szerokiej dyskusji wokół tematyki zarządzania różnorodnością prowadzonej przez think tank Diversity Hub. Tym razem zapraszamy do udziału w dyskusji w międzynarodowym gronie na temat wielokukturowości w biznesie. 

diversity-hubJuż 17 grudnia w Krakowie eksperci z różnych środowisk wezmą udział w międzynarodowej debacie dotyczącej praktycznych rozwiązań i efektywnego zarządzania wielokulturowością w organizacjach.

Spotkanie ma na celu przede wszystkim wymianę wiedzy i dobrych praktyk w gronie osób na co dzień pracujących w środowiskach interkulturowych – mówi dr Anna Zaroda-Dąbrowska, inicjatorka wydarzenia – Eksperci podzielą się swoimi praktycznymi doświadczeniami z zakresu zarządzania różnorodnością kulturalną oraz doradzą, w jaki sposób najefektywniej stawić czoła wyzwaniom związanym z tą problematyką. Swój udział potwierdzili m.in. Konsul Generalny Stanów Zjednoczonych Walter Braunohler czy rektor krakowskiej Wyższej Szkoły Europejskiej prof. Piotr Kłodkowski, możemy liczyć więc na bardzo owocne i pełne interesujących wniosków spotkanie.

Konferencja odbędzie się, 17 grudnia 2015 roku do Żydowskiego Muzeum Galicja w Krakowie (ul. Dajwór 18) w godzinach 10.00-16.00.

Wydarzenie kierowane jest do menedżerów, HR menedżerów i HR biznes partnerów oraz do osób zajmujących się CSR w swojej pracy zawodowej. Zapraszamy również przedstawicieli nauki, NGO i administracji publicznej. Program spotkania przewiduje różne formy wymiany wiedzy i dobrych praktyk: warsztaty, prezentacje oraz debaty eksperckie.

Szczegółowe informacje oraz program wydarzenia na stronie organizatora.