paź 21 2008

Konferencja: „Forum Przedsiębiorczości na rzecz promocji etyki w biznesie”

Lokalizacja: Polska,

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości w Łodzi zaprasza przedsiębiorców, edukatorów oraz studentów na konferencję końcową, podsumowującą cykl seminariów projektu „Forum Przedsiębiorczości na rzecz promocji etyki w biznesie”. Konferencja odbędzie się 24 października 2008 (piątek) o godzinie 14.00 w siedzibie Fundacji.

Wykłady wygłoszą:

  • Pani Prof. dr hab. Bożena Klimczak, kierownik Katedry Mikroekonomii i Ekonomii Instytucjonalnej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
  • Pani Prof. dr hab. Anna Kubiak, kierownik Katedry Metod i Technik Badań Społecznych Uniwersytetu Łódzkiego, ekspert w zakresie badań nad korupcją.

Moderatorem seminarium będzie Pan Prof. zw. dr hab. Jerzy Dietl.

Konferencja jest realizowana w ramach projektu Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości w Łodzi „FORUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI na rzecz promocji etyki w biznesie”, którego celem jest promowanie wysokich etycznych postaw oraz piętnowanie korupcji. Inicjatywę tę adresujemy do przedsiębiorców, nauczycieli i młodzieży z regionu łódzkiego.

Projekt FORUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI jest współfinansowany z funduszy Unii Europejskiej – Program Środki Przejściowe 2005, pod nadzorem Fundacji „Fundusz Współpracy”.