paź 09 2007

Konferencja EUROLOG 2012

Lokalizacja: Polska,

Loginet Media, wydawca portalu e-logistyka.pl, organizuje w dniach 15-16 listopada 2007 w Krakowie konferencję EUROLOG 2012 – Logistyka wokół Euro.

Impreza, nad której merytoryczną stroną czuwa prof. Halina Brdulak z SGH oraz Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki, zgromadzi specjalistów i przedsiębiorców z Polski oraz Ukrainy. Pozwoli podsumować dotychczasowe przygotowania obu krajów, rzucić światło na możliwości stojące przed biznesem, dostarczyć przedsiębiorcom narzędzi do wygrania mistrzostwa dla swoich firm.

Polski biznes chce przygotować się do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro 2012. Polski rząd przygotować kraj do Euro się zobowiązał. Konferencja EUROLOG 2012 ma połączyć inicjatywę i potencjał biznesu z możliwościami rządu, determinacją samorządowców oraz merytorycznym zapleczem najlepszych uczelni.

Współorganizatorem konferencji jest Miasto Kraków. Prof. Witold Orłowski, główny doradca ekonomiczny PricewaterhouseCoopers objął EUROLOG 2012 swoim merytorycznym patronatem. Organizację wspiera Kolegium Europy Wschodniej i Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza.

Polska dostała ogromną szansę na rozwój, potrzebuje jednak informacji, jak ją wykorzystać. Dlatego konferencja EUROLOG 2012 ma się odbywać, co roku gromadząc najważniejsze postaci kluczowych branż gospodarki, przedstawicieli gospodarczych resortów rządu, mediów.

Miejscem wymiany informacji jest portal www.eurolog2012.pl, w którym oprócz wiadomości konferencyjnych i możliwości rejestracji uczestników, pojawiają się najnowsze doniesienia z postępów w przygotowaniach do Mistrzostw Europy. Informacje te pochodzą z najbardziej profesjonalnych, doświadczonych i decyzyjnych źródeł, jak:

  • przedstawiciele państw organizujących Euro w przeszłości (Portugalia, Holandia i Belgia),
  • świat biznesu,
  • Polski i Ukraiński rząd

Organizatorzy zapraszają do rejestracji i udziału w konferencji.