wrz 29 2022

Konferencja „Czas na ESG!”

Patronat Forum Odpowiedzialnego Biznesu

28-29 września br. w Centrum Konferencyjnym ADN w Warszawie odbędzie się konferencja „Czas na ESG!”, w ramach której  Daniel Kiewra, menedżer projektów Forum Odpowiedzialnego Biznesu, opowie o ryzyku utraty konkurencyjności biznesu w obliczu kryzysu klimatycznego. Wydarzenie zostało objęte patronatem FOB. 

Konferencja „Czas na ESG!” stanowi okazję do zapoznania się z aktualnymi wyzwaniami, jakie czekają na przedsiębiorców w związku z potrzebą dostosowania do wymogów w zakresie realizacji strategii zrównoważonego rozwoju.

W ciągu dwóch dni uczestnicy oraz uczestniczki będą mieli możliwość wysłuchać prezentacji i dyskusji 50 ekspertów/ek z kluczowych na rynku polskim firm i instytucji oraz, ze względu na stacjonarny charakter konferencji, skorzystać z opcji networkingu wśród 150 uczestników.

Tematyka spotkania będzie koncentrować się m.in. wokół następujących zagadnień:

  • Jak się przygotować do nadchodzących wyzwań z zakresu ESG
  • Case studies wdrożonych strategii
  • Raportowanie niefinansowe w praktyce
  • Ryzyka klimatyczne i ich wpływ na biznes
  • Etyczne wyzwania odpowiedzialności społecznej biznesu

Dobre praktyki i branżowe rozwiązania przedstawią m.in. przedstawiciele_ki partnerów strategicznych Forum Odpowiedzialnego Biznesu:  Allegro, Amica Group, BNP Paribas Polska, Deloitte, Grupa CCC, ING Bank Śląski, Jeronimo Martins Polska, Raben Group. Dzięki temu, że agenda jest podzielona na sesje wspólne i równoległe ścieżki tematyczne, każdy z uczestników sam wybierze interesującą ją/go tematykę.

Szczegółowe informacje na temat programu są dostępne na stronie.