cze 24 2021

Jak zaangażować pracowników w kreowanie innowacji? Webinar Programu Partnerstwa FOB

Lokalizacja: On-line,

Wydarzenie zamknięte przeznaczone dla partnerów FOB

Jak angażować pracowników w kreowanie innowacyjnych pomysłów dla organizacji? Jakie korzyści z takich działań mogą odnosić firmy? Jak wpływa to na rozwój CSR w organizacji? O tym podczas spotkania firm partnerskich Forum Odpowiedzialnego Biznesu opowie Monika Jasłowska, Doradczyni ds. Transformacji w Grupie Polpharma.

Partnerzy strategiczni Forum Odpowiedzialnego Biznesu zyskali możliwość wzięcia udziału w specjalnie przygotowanym dla nich cyklu webinarów eksperckich, w ramach którego prelegentami będą przedstawiciele poszczególnych firm partnerskich. 

Webinary eksperckie to  krótkie spotkania online, podczas których ekspertka/ekspert z firmy partnerskiej FOB mówi  o wybranym projekcie i odpowiada na pytania przedstawicieli innych firm. W spotkaniach mogą wziąć udział tylko przedstawiciele firm – partnerów strategicznych FOB. 

***

Program Partnerstwa to kompleksowy program współpracy z firmami, które – jako partnerzy strategiczni – wspierają FOB w upowszechnianiu koncepcji CSR w Polsce. Firmy nie tylko dzielą się własnym doświadczeniem poprzez prezentacje dobrych praktyk czy merytoryczny wkład w publikacje FOB, ale także stale uzupełniają swoją wiedzę, m.in. na spotkaniach Programu Partnerstwa. Obecnie grono partnerów strategicznych FOB to już blisko 60 firm, łącznie z gronem partnerów wspierających. Dowiedz się więcej >>