paź 13 2016

IV Konferencja Nienieodpowiedzialni

Lokalizacja: Polska,

„Człowiek czy biznes vs człowiek i biznes. Jak branża finansowa może zarabiać pamiętając o człowieku”

Miejsce: Sala pod Kopułą, Ministerstwo Rozwoju, Pl. Trzech Krzyży 3/5, Warszawa

Ruszyła rejestracja uczestników IV już edycji konferencji Nienieodpowiedzialni. W tym roku tematem przewodnim będzie człowiek  jako najważniejszy interesariusz branży finansowej. Wśród prelegentów znajdą się zarówno eksperci finansowi, jak Krzysztof Pietraszkiewicz oraz Elżbieta Mączyńska, jak i ze świata mediów – Szymon Hołownia.

Projekt „Nienieodpowiedzialni” jest odpowiedzią na wyzwania branży finansowej związane z jej zrównoważonym rozwojem, potrzebą debaty o jej służebnej roli i odpowiedzialnością w sprzedaży usług finansowych.

W tym roku Nienieodpowiedzialni podejmują człowieka w świecie finansów i roli autorytetów moralnych w rozwoju firm finansowych. Wysłuchamy wykładów na temat humanistycznych wyzwań w świecie finansów oraz człowieka jako źródła wartości ekonomicznej przedsiębiorstwa. Odbędzie się również debata oksfordzka ,,Sektor finansowy nie potrzebuje autorytetów moralnych”. Gospodarzami konferencji będą Artur Nowak – Gocławski, dziennikarze – Grzegorz Nawrocki i Paweł Oksanowicz oraz Andrzej Roter – prezes zarządu Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Więcej informacji oraz rejestracja: 2016.nienieodpowiedzialni.pl