kwi 27 2017

III Międzynarodowy Kongres Etyki w Turystyce

Lokalizacja: Polska,

Ministerstwo Sportu i Turystyki, UNWTO i Komisja Europejska zapraszają do udziału w III Międzynarodowym Kongresie Etyki w Turystyce, który odbędzie się w dniach 27 – 28 kwietnia 2017 r. w Krakowie. Miejscem obrad będzie Centrum Kongresowe ICE (www.icekrakow.pl). Ceremonia otwarcia oraz wystąpienie inauguracyjne odbędą się w czwartek 27 kwietnia 2017 r. o godz. 14.30 w Centrum Kongresowym. Tego samego dnia o godz. 16.30 odbędzie się sesja I, a po niej debata.

Sesje II, III i IV odbędą się w piątek 28 kwietnia 2017 r. w Centrum Kongresowym ICE. Wystąpienia zamykające kongres zaplanowano na godziny popołudniowe 28 kwietnia.

Na Kongresie będą poruszone kwestie związane z planowaniem zrównoważonego rozwoju globalnego, zarządzaniem, korporacyjną odpowiedzialnością społeczną, świadomą konsumpcją, uniwersalną dostępnością oraz efektywnymi modelami zarządzania zasobami naturalnymi i kulturowymi w turystyce. Dyskusje będą podzielone na cztery główne panele i zostaną zwieńczone podpisaniem Globalnego Kodeksu Etyki w Turystyce przez polskich przedsiębiorców. Szczegółowy program wkrótce. Udział planują: Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka, Podsekretarz Stanu w MSiT Dawid Lasek, Sekretarz Generalny UNWTO Taleb Rifai, ministrowie turystyki z krajów członkowskich UNWTO, prezesi i członkowie zarządów wiodących firm turystycznych, przedstawiciele samorządów, nauki i biznesu.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji.

Link do rejestracji do 17 kwietnia br.: http://ethicsandtourism-krakow.org