cze 24 2019

II Forum Wizja Rozwoju w Gdyni

Lokalizacja: Polska,

W dniach 24 – 25 czerwca 2019 roku w Gdyni w obiektach Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte odbędzie się II edycja Forum Wizja Rozwoju. Jest to największe wydarzenie gospodarcze w północnej Polsce. Tematyka Forum koncentruje się na aktualnych i najważniejszych wyzwaniach stojących przed polską gospodarką,takich jak: innowacje, ekomobilność, e-gospodarka, strefa ekonomiczna – Polska, budownictwo z programem Mieszkanie+, energetyka, automatyzacja przedsiębiorstw oraz społeczna odpowiedzialność biznesu. 
Podczas Forum jeden z bloków  zostanie poświęcony tematowi: CSR w Gospodarce, w panelu nowoczesne metody realizacji odpowiedzialnego Biznesu. Ponadto zostanie poruszony temat „srebrnej gospodarki”, likwidowaniu barier w przedsiębiorczości i współdziałaniu gospodarki z nauką.
Patronat nad tym projektem objął Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki, który będzie również uczestniczyć w pracach Forum.
Równocześnie w tym samym miejscu odbywać się będą uroczyste obchody 35 – lecia Solidarności Walczącej Oddział Trójmiasto. W programie przewidziane są dyskusje panelowe, publikacje, wystawy oraz projekcje filmów dokumentalnych o Stanie Wojennym.