paź 15 2015

I Forum Inspiracji CSR

Lokalizacja: Polska,

Patronat medialny portalu odpowiedzialnybiznes.pl

„Networking is Working” będzie mottem I Forum Inspiracji CSR w Poznaniu.

15 października 2015 roku w Centrum Konferencyjno-Eventowym Concordia Design spotkają się managerowie CSR oraz osoby blisko związane z tematyką społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju w Wielkopolsce.

Forum będzie okazją do integracji lokalnego środowiska biznesu wokół koncepcji CSR. Wydarzenie obejmować będą takie zagadnienia jak: CSR jako wspólnota wartości, trendy w Europie i na świecie oraz sesje networkingowe. W trakcie Forum zaprezentowane zostaną inauguracyjne wyniki analizy „CSR w mediach w Wielkopolsce” oraz analizy „CSR w Wielkopolsce” – podkreśla Łukasz Smolarek, Dyrektor Forum Inspiracji CSR.

Pierwsze Forum Inspiracji CSR to wyjątkowa inicjatywa, która skupiać się będzie wokół idei networkingu. Wydarzenie stanowi odpowiedź na oczekiwania osób blisko związanych z CSR w Wielkopolsce odnoszące się do powstania lokalnego miejsca wspólnych spotkań i wymiany poglądów – dodaje Łukasz Smolarek.

Udział w konferencji jest płatny. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowy program i dodatkowe informacje dostępne na stronie I Forum Inspiracji CSR „Networking is Working” www.foruminspiracji.pl