paź 05 2022

Green Energy Congress

4 i 5 października 2022 r., w Centrum Kongresowym ICE Kraków, odbędzie się II edycja Kongresu Zielonej Energii. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w prelekcjach, wykładach i panelach dyskusyjnych oraz w warsztatach i sesjach networkingowych.

Green Energy Congress to wydarzenie, kolejne z cyklu corocznych, dotyczące transformacji polskiego systemu na niskoemisyjny. Program tegorocznego kongresu składa się z czterech głównych obszarów tematycznych, realizowanych jednocześnie na czterech scenach.

Do uczestnika należy wybór prelekcji:

  • Zielona energia dla regionów (Samorząd lokalny, Smart City).
  • Energetyka (Atom, Wodór, OZE).
  • Zielona Gospodarka (Przemysł, Recykling, Opakowania).
  • Społeczeństwo (Eko trendy, Elektromobilność, Eko Fashion).

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli_lek m.in. przedsiębiorstw, samorządów, organizacji oraz osób wdrażających proekologiczne rozwiązania w swoich firmach lub planujących takie wdrożenia. Ponadto, do udziału zaproszeni są wszyscy zainteresowani zastosowaniem zielonej energii w gospodarce i poprawą sytuacji klimatycznej w Polsce i Europie.

Projektem współtowarzyszącym Green Energy Congress jest konkurs Top Eco Innovation. Zgłoszenia mogą obejmować różne kategorie, jak np. produkt, usługę czy też działanie CSR. Ideą konkursu jest wyłonienie nowych, ciekawych rozwiązań i rozpropagowanie ich na szeroką skalę.

Konferencja będzie miała formułę hybrydową. Transmisja on-line odbędzie się za pośrednictwem platformy iPlatform.

Wszystkie informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie.

Źródło: inf. pras.