sie 16 2016

Global YouthSpeak Forum

Lokalizacja: Polska,

Patronat medialny portalu odpowiedzialnybiznes.pl

YouthSpeak Forum to wydarzenia organizowane dwa razy do roku w różnych miejscach na świecie, a jego tegoroczna, globalna edycja odbędzie się właśnie w Polsce.

W dniach 16-17 sierpnia do Polski przyjedzie 800 młodych ludzi z ponad 120 krajów, by rozmawiać z przedstawicielami największych korporacji i organizacji nt. największych wyzwań na świecie. Hasło Global YouthSpeak Forum 2016 to Taking Humanity Forward, a program skupi się na Celach Zrównoważonego Rozwoju 2030.

Podczas dwóch dni młodzi ludzie wezmą udział w warsztatach z firmami, (m.in. Allegro, Coca-Cola, Amazon, P&G, PGNiG), wysłuchają inspirujących przemówień liderów i członków zarządu organizacji biznesowych i społecznych  oraz zastanowią się jak możemy wspólnie działać na rzecz rozwiązania światowych problemów. Jedną z unikalnych wartości Global YouthSpeak Forum są prelegenci ( m.in. z Apple, Al Jazeera, Nike Foundation, Project Everyone), których trudno będzie się doczekać w Polsce po raz drugi.

Oprócz warsztatów i szkoleń, uczestnicy będą mieli niezwykła okazję poznać swoich rówieśników z ponad 120 krajów i przeżyć niezapomniane dwa dni w malowniczych okolicach Rawy Mazowieckiej. Hotel Ossa, w którym odbywa się wydarzenie, gwarantuje najwyższą jakość i komfort uczestników wydarzenia.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie organizatora