cze 13 2019

Gala 13. Rankingu Odpowiedzialnych Firm

Lokalizacja: Polska,

Partner merytoryczny - Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Podobnie jak w poprzedniej edycji ogłoszenie 13. Rankingu Odpowiedzialnych Firm odbędzie się w siedzibie Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Galę zaplanowano na 13 czerwca. Forum Odpowiedzialnego Biznesu jest partnerem merytorycznym inicjatywy.

Gala odbędzie się 13.06. (czwartek) w godz. 9.45 – 13.30 w Auli II w Akademii Leona Koźmińskiego, ul. Jagiellońska 59, Warszawa. Na wydarzenie obowiązują zapisy. Formularz rejestracyjny oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie organizatora.

Organizatorem rankingu jest Koźmiński Business Hub, natomiast partnerem merytorycznym przedsięwzięcia jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Za weryfikację wyników zaś odpowiada firma Deloitte, a partnerem medialnym pozostaje Dziennik Gazeta Prawna. Technologicznie ranking wspiera Concret Consulting, właściciel marki SMART CSR. Autorami Rankingu Odpowiedzialnych Firm niezmiennie od trzynastu lat są prof. Bolesław Rok z Centrum Badań Przedsiębiorczości Pozytywnego Wpływu Akademii Leona Koźmińskiego oraz Jarosław Horodecki, redaktor i wydawca.

Partner Rankingu SPW 2019: Bank Gospodarstwa Krajowego

Źródło: rankingodpowiedzialnychfirm.pl