paź 26 2020

European SDG Summit

Lokalizacja: On-line,

Europejski szczyt dot. Celów Zrównoważonego Rozwoju, który odbędzie się w dniach 26-30 października, zgromadzi ponad 5000 lokalnych, europejskich i globalnych działaczy. Odbędzie się w tym czasie ponad 40 sesji online mających na celu inkubację współpracy ukierunkowanej na działania.

Podczas wydarzenia, wraz z organizacjami, z którymi współpracujemy w ramach projektu „Upskill 4 Future”, zapraszamy serdecznie do rozmowy na temat przyszłości pracy.

Celem projektu “Upskill 4 Future” jest zbadanie, w jaki sposób transformacja zasobów ludzkich może zwiększyć szanse na zatrudnienie i tym samym ochronić grupy pracowników szczególnie narażonych na negatywne skutki przemian technologicznych.

Dzięki udziałowi w inicjatywie CSR Europe i organizacji partnerskich firmy będą mogły w lepszy sposób przygotować procesy związane z adaptacją i szkoleniem, tak aby realizować je w sposób odpowiedzialny i umożliwiający zatrudnionym dostosowanie kompetencji do nowych wymagań.

Za realizację projektu #Upskill4Future, razem z FOB, odpowiadają także inne wiodące organizacje biznesowe z obszaru CSR i zrównoważonego rozwoju: Fondation FACE, Forética oraz Impronta Etica. Szczegóły na stronie CSR Europe: https://www.csreurope.org/upskill-4-future

Weź udział w European SDG Summit

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Konieczna jest jednak rejestracja. Szczegółowe informacje, w tym agenda, dostępne są tutaj >>

Hasztag wydarzenia: #SDGSummit2020