lis 08 2021

Eksperckim okiem. Czym jest cyfrowy dobrostan i jak o niego zadbać?

Lokalizacja: On-line,

Wydarzenie zamknięte przeznaczone dla partnerów FOB

8 listopada zapraszamy partnerów Forum Odpowiedzialnego Biznesu na spotkanie w ramach cyklu „Eksperckim okiem”. Wraz z Magdaleną Olborską z firmy Samsung porozmawiamy o wyzwaniach związanych z cyfrowym dobrostanem.

Czy można zadbać o dobre, cyfrowe samopoczucie, bez porzucania wszystkich technologii i ucieczkę tam, gdzie nie ma zasięgu? Czy cyfrowy dobrostan łatwiej utrzymać dzięki własnej samokontroli czy zaskakująco – przy pomocy aplikacji lub funkcjonalności w smartfonie?

Znalezienie równowagi między online i offline to dziś trudne wyzwanie, ale nie ma zadań niewykonalnych. Samsung od kilku lat prowadzi działania edukacyjne w zakresie dbania o odpowiedzialne korzystanie z nowych technologii promując zdrowe e-nawyki.  Przykładem takiej inicjatywy jest Samsung CyfrOFFy kONtakt  – pierwszy program w Polsce promujący ideę cyfrowego dobrostanu. Ten temat poruszyliśmy niedawno w jednym z odcinków naszego cyklu #OdPOWIEDZialnie >>

8 listopada przedstawicieli_ki firm partnerskich FOB zapraszamy na spotkanie poświęcone dobrym cyfrowym e-nawykom, ważnym dla nas i dla naszych najbliższych, do zastosowania w domu, szkole, a także w miejscu pracy wśród współpracowników i współpracownic. Wraz z Magdaleną Olborską, CSR Manager, Samsung Electronics Polska, porozmawiamy o tym, jak w praktyce zadbać o ten ważny obszar.

Zarejestruj się >>