mar 05 2007

Ekospotkania

Lokalizacja: Polska,

Kolejne warszawskie Ekospotkanie odbędzie się we wtorek 6 marca od g. 19 w herbaciarni HERBA THEA przy ul. Bruna 20 (niedaleko metra Pole Mokotowskie).
Co to są „Ekospotkania” (ang. Green Drinks)?

Pod taką nazwę co miesiąc odbywają się spotkania integracyjne nieformalnej grupy ludzi, którzy interesują się zagadnieniami dotyczącymi ochrony środowiska i ekorozwoju: przedsiębiorców, przedstawicieli środowisk akademickich, pracowników organizacji pozarządowych oraz instytucji rządowych.

W jakim celu?

Żeby poznać osoby związane z ochroną środowiska; wymieniać doświadczenia, informacje, wspólnie poszukiwać natchnienia. Być może szukasz pracę w tej branży lub poszukujesz właśnie pracowników, partnerów do projektu lub wolontariuszy… a być może nawet po to, by mieć okazję do spotkania w gronie starych lub nowych znajomych!

Jest to okazja do poznania ciekawych i zaangażowanych osób, bycia na bieżąco
z informacjami o nowościach, zmianach, sukcesach, planach i możliwościach  – jednym słowem ogólnie ze wszystkim co się dzieje w dziedzinie ochrony środowiska. I tą właśnie nieformalną drogą przyczynić się do lepszej współpracy, zrozumienia i synergii!

Kiedy, gdzie?

W herbaciarni HERBA THEA  przy ul. Bruna 20 (Metro Pole Mokotowskie), przeważnie w pierwszy wtorek każdego miesiąca (oprócz lipca i sierpnia) od godz. 19. Dojechać można również tramwajem (10,16,17,33) lub autobusem (130, 148, 167, 174, 182, 301, 504, 700).

Rozwój grupy

Proszę o przekazywanie tej wiadomości znajomym, którzy pracują, studiują lub w ogóle mają do czynienia z ochroną środowiska/ekorozwoju oraz wszystkim, których takie spotkania mogłyby zainteresować.