maj 14 2016

Wykład: Czego biznes może nauczyć się od profesora fizyki?

Lokalizacja: Polska,

CSRinfo oraz Collegium Civitas organizatorzy III edycji studiów podyplomowych Manager CSR zapraszają na wykład prof. Colina Carlile, który podzieli się swoimi doświadczeniami z procesu planowania i budowy centrum badawczego – Europejskie Źródło Spalacyjne (ESS – European Spallation Source) – największego i najbardziej zaawansowanego technologicznie źródła neutronów używanych do badań materii.

Czy odpowiedzialny biznes i zrównoważony rozwój dotyczy tylko biznesu? Przed jakimi wyzwaniami stoi naukowiec chcąc zbudować jedno z największych w Europie centrów naukowych zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju? Czego możemy się od niego nauczyć?

14 maja (sobota), 13.15-16.30, piętro 12, aula A, Collegium Civitas, Pl. Defilad 1, Warszawa

Prof. Colin Carlile, profesor fizyki z wykształcenia i zawodu, menedżer wielomilionowego projektu naukowego z praktyki, szczerze przyznaje, że z kwestiami CSR spotykał się na każdym kroku realizacji tego zadania i szybko musiał nauczyć się zarządzać tą tematyką. Jak poradził sobie z wyzwaniami zrównoważonego rozwoju? Jakie innowacyjne rozwiązania zostały wykorzystane przy budowie centrum, które może poszczycić się już teraz tytułem first sustainable research facility?

Jak się okazuję funkcję menedżera CSR można pełnić niezależnie od nazwy stanowiska na wizytówce, kierunku ukończonych studiów czy nawet profilu działalności organizacji.

Wykład odbędzie się w ramach zajęć na kierunku Menedżer CSR na Collegium Civitas.

Wykład będzie w języku angielskim.

Więcej informacji i zapisy na stronie organizatora.