cze 07 2016

CSR w praktyce – barometr Francusko Polskiej Izby Gospodarczej

Lokalizacja: Polska,

Prezentacja wyników badania „CSR w praktyce – barometr Francusko Polskiej Izby Gospodarczej” oraz debata „Perspektywy rozwoju CSR w Polsce”. 7 czerwca (wtorek) od 18:00 do 20.00 w hotelu Golden Tulip Warsaw Centre, ul. Towarowa 2.

Francusko Polska Izba Gospodarcza (CCIFP) przeprowadziła w kwietniu, wśród firm członkowskich, ankietę dotyczącą działań w obszarze Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR). Firmy dzieliły się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi rozwoju idei odpowiedzialnego biznesu w Polsce oraz własnymi doświadczeniami.

Na jej podstawie CCIFP przygotowała raport z badania „CSR w praktyce – barometr Francusko Polskiej Izby Gospodarczej”, który opisuje poziom zaawansowania działań CSR, kondycję samej idei CSR i kierunek jej rozwoju.

Zaraz po prezentacji wyników badania odbędzie się debata „Perspektywy rozwoju CSR w Polsce” z udziałem ekspertów i praktyków CSR, którzy będą zastanawiać się czy CSR w Polsce jest dobrze odbierany przez konsumentów, czy będzie koncentrował się na filantropii czy też stanie się filarem strategii biznesowej firm.

W debacie wezmą udział:

FOB – dr Agata Gruszecka-Tieśluk, menedżerka ds. zarządzania wiedzą
PwC – Małgorzata Marek, CR Team Leader, Poland&CEE
Orange – Anna Kowalik Mizgalska, Kierownik Wydziału CSR i Sponsoringu
BGŻ BNP Paribas – Małgorzata Zdzienicka-Grabarz, Prezes Zarządu Fundacji BGŻ BNP Paribas

Moderatorem debaty będzie Grzegorz Kiszluk, redaktor naczelny magazynu Brief

RSVP katarzyna.szczecinska@ccifp.pl