paź 13 2015

CSR KRK #7 – „Innowacje społeczne”

Lokalizacja: Polska,

Patronat medialny portalu odpowiedzialnybiznes.pl

Po sezonie wakacyjnym do Krakowa wracają spotkania CSR KRK. Już 13 października w Pauza In Garden odbędzie się 7. z kolei spotkanie poświęcone tym razem innowacjom społecznym. Ale nie tylko… Spotkanie rozpocznie trudne, ale jakże ciekawe pytanie, które zada Paweł Niziński z firmy better. – czy CSR jeszcze istnieje? Patronem medialnym wydarzenia jest portal odpowiedzialnybiznes.pl

Innowacje społeczne często wymieniane są jednym tchem razem z CSR. Wielu uważa, że to właśnie jest przyszłość (albo ratunek?) Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. A może CSR już nie istnieje i mamy już do czynienia z rzeczywistością post-CSR, w której musimy szukać nowych rozwiązań i ścieżek – czy to budując strategię społecznej odpowiedzialności w naszej firmie czy też usiłując nawiązać współpracę międzysektorową? „CSR is dead – prowokacja czy nowa rzeczywistość?” – to pytanie zada uczestnikom spotkania Paweł Niziński, CEO better. i wydawca CR Navigator, współorganizatora najbliższego spotkania.

Na spotkaniu CSR KRK słowo „innowacje” zostanie odmienione przez wszystkie przypadki. Przybliży je Dawid Sobolak, współzałożyciel i prezes Fundacji Warsztat Innowacji Społecznych w prelekcji „Szybkość sprintera czy wytrwałość długodystansowca?”.

Nie zabraknie również przykładów innowacji w kolorze zielonym, czyli ekologicznych. Opowie o nich Agata Frankiewicz z Deko Eko – platformy sprzedażowo-promocyjnej skoncentrowanej w 100% na upcyclingu, slow fashion i eko dizajnie. Przed nami prelekcja „Upcykling marki i ekoreklama w budowaniu wizerunku firmy”.

CSR KRK #7 – „Innowacje społeczne”

Goście specjalni:

  • Paweł Niziński – better./ CR Navigator
  • Dawid Sobolak – Warsztat Innowacji Społecznych
  • Agata Frankiewicz – Deko Eko

13 października (wtorek), godz. 18.00

Kraków, Pauza in Garden (ul. Rajska 12)

Wstęp wolny! Rejestracja na www.csrkrk7.evenea.pl