kwi 27 2015

CSR KRK #4: Raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2014. Dobre praktyki”

Lokalizacja: Polska,

Patronat medialny portalu odpowiedzialnybiznes.pl

Czwarte spotkanie z cyklu CSR KRK (27 kwietnia) będzie wyjątkowe z kilku powodów. Będzie to krakowska premiera Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2014. Dobre praktyki”, którego publikacja jest jednym z najważniejszych wydarzeń CSR w Polsce. Odbędzie się również panel dyskusyjny z udziałem wszystkich uczestników, a gościem specjalnym będzie Magdalena Andrejczuk z Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Patronem medialnym wydarzenia jest portal odpowiedzialnybiznes.pl.

Czy CSR budzi się na wiosnę?

Prawie 700 przykładów dobrych praktyk z ponad 120 firm z całej Polski. Statystyki najnowszego Raportu, przygotowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, są imponujące. Czy CSR zatem budzi się na wiosnę i systematycznie się rozwija?

Na to pytanie odpowie gość specjalny CSR KRK #4 – Magdalena Andrejczuk, menedżerka Programu Partnerstwa Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Uczestnicy krakowskiego spotkania będą mieli okazję szczegółowo przyjrzeć się wynikom tegorocznego Raportu i porozmawiać z przedstawicielami krakowskich firm oraz NGOs, które zgłosiły w tym roku swoje dobre praktyki.

Czy ich imponująca liczba świadczy o dobrej kondycji i rozwoju CSR? Czy przedstawione w publikacji przykłady współpracy między biznesem a organizacjami są już standardem czy jeszcze wyjątkiem?

Na te i inne pytania odpowiemy w drugiej części spotkania, czyli w panelu dyskusyjnym, którego goście reprezentować będą świat biznesu, nauki i trzeci sektor.

CSR KRK #4 – „Dobre praktyki”

Gość specjalny: Magdalena Andrejczuk, menedżerka Programu Partnerstwa Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Prezentacja Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2014. Dobre praktyki”

Część II

„Czy CSR rozkwita na wiosnę?”

Panel dyskusyjny z udziałem zaproszonych gości oraz uczestników

27 kwietnia (poniedziałek), godz. 18.00

Kraków, Pauza inGarden (ul. Rajska 12)

Wstęp wolny, rejestracja na http://csrkrk4.evenea.pl/

Więcej informacji na: www.facebook.com/CSRKRK

Organizatorzy: Stowarzyszenie Wzmacniania Organizacji Wzmacniacz.org oraz Wydział Humanistyczny Akademii Górniczo-Hutniczej ze specjalnym udziałem Forum Odpowiedzialnego Biznesu