paź 25 2018

Circular Economy Warsaw Summit – Gospodarka obiegu zamkniętego – od teorii do praktyki

Lokalizacja: Polska,

Już ruszyła rejestracja na III edycję międzynarodowej konferencji .

25 października po raz kolejny odbędzie się konferenecja koalicji rECOnomy – Circular Economy Warsaw Summit – „Gospodarka Obiegu Zamkniętego od teorii do praktyki”. Podczas konferencji będzie można wysłuchać inspirujących prezentacji, wziąć udział w interaktywnych sesjach warsztatowych i poznać najciekawsze case studies z Polski i z Europy.

Udział w konferencji jest bezpłatny dla NGO, samorządów i administracji publicznej.

Swój udział w wydarzeniu potwierdzili m.in.:

Joan Prummel międzynarodowy doradca strategiczny w obszarze circular procurment z ramienia Holenderskiego Ministerstwa Środowiska i Infrastruktury. Współtwórca koncepcji cyrkularnych zamówień i zakupów. Pomaga różnego rodzaju instytucjom rozwijać się zgodnie z koncepcją circular economy.

J.(Jan) Jonker z Nijmegen School of Management, Radboud University w Holandii specjalista od zrównoważonego rozwoju biznesu, jeden ze 100 najbardziej wpływowych „zielonych osób” w Holandii. W swoich badaniach skupia się przede wszystkim na analizie cyrkularnych modeli biznesowych oraz rozwoju zrównoważonych strategii dla biznesu.

Rob Ooman Madaster Foundation. Rob pomagał wielu organizacjom we wdrażaniu cyrkularnych strategii oraz  przekształcaniu firm w kierunku cyrkularnych modeli biznesowych. Obecnie Rob współpracuje z Fundacją Madaster, która tworzy i przyznaje paszporty dla materiałów budowlanych, dzięki czemu można identyfikować ich pochodzenie. Dzięki nadawaniu materiałom budowlanym tożsamości Madaster zapobiega, aby stały się one odpadem.

Rejestracja

Więcej informacji >>

Program konferencji:

program

Patroni wydarzenia:

Ambasada Holandii,
Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii

Partnerzy Strategiczni:

IKEA, BASF, STENA RECYCLING