sty 30 2012

Akademia Odpowiedzialnego Biznesu 2012 – Trendy odpowiedzialnego biznesu – Warszawa

Lokalizacja: Polska,

Już po raz siódmy Forum Odpowiedzialnego Biznesu w ramach programu edukacyjnego Ligi Odpowiedzialnego Biznesu organizuje konferencję skierowaną do środowiska studenckiego, tegoroczny temat wydarzenia brzmi „Trendy odpowiedzialnego biznesu”.

Termin: 20-21 kwietnia 2012

Miejsce: Warszawa

Zapisy: udział w konferencji jest płatny i wynosi 49 zł. Każdy uczestnik/uczestniczka otrzyma certyfikat potwierdzający udział.

Jakie są najważniejsze tendencje w społecznej odpowiedzialności biznesu? Co jest już modne wśród firm, a co będzie trendy w najbliższym czasie? Jak wygląda CSR w największych przedsiębiorstwach w Polsce? Odpowiedzi będzie można znaleźć na ogólnopolskiej konferencji „Akademia Odpowiedzialnego Biznesu 2012. Trendy CSR” organizowanej przez Ligę Odpowiedzialnego Biznesu. Wydarzenie odbędzie się 20-21 kwietnia w Warszawie i skierowane jest do studentów i studentek uczelni z całej Polski.

Podczas dwóch dni warsztatów i szkoleń uczestnicy z całej Polski będą mogli rozwinąć swoją wiedzą w 5 tematach przewodnich dotyczących najnowszych i najciekawszych rozwiązań stosowanych w odpowiedzialnym biznesie:
•    pracownicy
•    konsumenci
•    inwestycje
•    środowisko
•    zarządzanie

Akademia skierowana jest do środowiska studenckiego, zarówno studentów studiów ekonomicznych i pokrewnych, jak również kierunków humanistycznych i technicznych oraz inżynieryjnych.

Konferencja Akademia Odpowiedzialnego Biznesu to platforma wymiany doświadczeń pomiędzy firmami a studentami, której głównym założeniem jest szeroka edukacja na temat odpowiedzialnego biznesu. Odpowiedzialny biznes jest strategią uwzględniającą cele ekonomiczne i społeczne z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Organizatorzy: Liga Odpowiedzialnego Biznesu, Forum Odpowiedzialnego Biznesu
Partnerzy: Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy, PwC, Orange, PGNiG, Unilever
Patronat honorowy: Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, prof. Barbara Kurdycka.
Patroni medialni: www.odpowiedzialnybiznes.pl, CR Navigator, Students.pl, dlaStudenta.pl, Eurostudent.pl oraz Odpowiedzialne-inwestowanie.pl
Media wspierające: Radio Żak, Magazyn Studencki „Spinacz”, Radio Kampus oraz Gazeta Studencka „Uzetka”, BIS – AGH

Liga Odpowiedzialnego Biznesu to program edukacyjny Forum Odpowiedzialnego Biznesu, realizowany wspólnie z Fundacją Kronenberga przy Citi Handlowy, Grupą TP/Orange, PwC oraz PGNiG.