paź 29 2019

8. Forum Inicjowania Rozwoju

Patronat Forum Odpowiedzialnego Biznesu
Patronat medialny portalu odpowiedzialnybiznes.pl
29 października 2019 roku odbędzie się 8. edycja Forum Inicjowania Rozwoju – konferencji promującej ideę zrównoważonego rozwoju, społecznej odpowiedzialności biznesu i współpracy międzysektorowej. Konferencja odbędzie się w Centrum Hevelianum w Gdańsku.Wstęp bezpłatny. Wydarzenie zostało objęte patronatem Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz patronatem medialnym portalu Odpowiedzialnybiznes.pl.
W tym roku tematem przewodnim jest RÓŻNORODNOŚĆ. CZŁOWIEK I ŚRODOWISKO W CENTRUM UWAGI.
Konferencja odbędzie się 29.10.2019, w godz. 8:30-17:00, w Centrum Hevelianum w Gdańsku.

Tegoroczna konferencja będzie ponownie pomorskim wkładem w realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju na terenie naszego Regionu.

CEL 10 – mniej nierówności
CEL 5 – równość płci
CEL 11 – zrównoważone miasta i społeczności
CEL 13 – działania w dziedzinie klimatu
CEL 17 – partnerstwo na rzecz celów

 
W programie śniadanie biznesowe o charakterze networkingowym przygotowane przez podmioty ekonomii społecznej (będziemy budować relacje w bardzo „smacznej” atmosferze), inspirująca rozmowa z Gośćmi Specjalnymi Szymonem Hołownią – twórcą DOBREJ FABRYKI, dziennikarzem, publicystą, pisarzem, dwukrotnym laureatem nagrody Grand Press. Marcinem Popkiewiczem – fizykiem jądrowym, ekspertem i dziennikarzem zajmującym się powiązaniami w obszarach gospodarka-energia-zasoby-środowisko. Agatą Spałą – przedsiębiorcą, ekspertką z dziedziny zatrudniania osób z niepełnosprawnościami; warsztaty i dyskusje; networking podczas warsztatów i targów przedsiębiorstw odpowiedzialnych społecznie; losowanie nagród w loterii wizytówkowej. 
Rejestracja:
https://fir2019.konfeo.com/pl/groups
Więcej informacji:
www.forumrozwoju.org.pl.