maj 07 2019

Przedłużony termin zgłoszeń do Rankingu Odpowiedzialnych Firm

Lokalizacja: Polska,

Partner merytoryczny - Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Warunkiem udziału w Rankingu Odpowiedzialnych Firm jest wypełnienie ankiety. Dostęp do niej i ewentualne pytania do organizatorów należy kierować na adres ranking_csr@rankingodpowiedzialnychfirm.pl. Zgłoszenia trwają do 7 maja br. (przedłużony termin zgłoszeń).

W tym roku odbędzie się już 13. edycja raportu. Dokładnie tak jak przed rokiem, 40 pytań zawartych w ankiecie podzielone zostało na cztery obszary: „Odpowiedzialne prowadzenie biznesu”, „Polityka zrównoważonego rozwoju”, „Zarządzanie pozytywnym wpływem”, „Wybrane wskaźniki odpowiedzialności”. W końcowych wynikach pokazana będzie nie tylko klasyfikacja generalna oraz podział na branże, lecz także liderzy poszczególnych obszarów. Organizatorzy przypominają, że wszystkie odpowiedzi mają dotyczyć działań podjętych na rynku polskim w roku 2018 lub stanu na koniec roku kalendarzowego 2018 (o ile w pytaniu nie zaznaczono inaczej).

Czytaj więcej >>

Organizatorem rankingu jest Koźmiński Business Hub, natomiast partnerem merytorycznym przedsięwzięcia jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Za weryfikację wyników zaś odpowiada firma Deloitte, a partnerem medialnym pozostaje Dziennik Gazeta Prawna. Technologicznie ranking wspiera Concret Consulting, właściciel marki SMART CSR. Autorami Rankingu Odpowiedzialnych Firm niezmiennie od trzynastu lat są Profesor Bolesław Rok z Centrum Badań Przedsiębiorczości Pozytywnego Wpływu Akademii Leona Koźmińskiego oraz Jarosław Horodecki, redaktor i wydawca.

Źródło: rankingodpowiedzialnychfirm.pl