16 kwietnia zapraszamy na Targi Idei ESG – nową formułę cyklicznego wydarzenia Forum Odpowiedzialnego Biznesu, o utrwalonej renomie w świecie ESG. Poruszymy najbardziej aktualne i istotne tematy z perspektywy biznesu.

Wychodząc naprzeciw trendom rynkowym oraz oczekiwaniom interesariuszy uznaliśmy, że dziesiąta edycja to dobry moment na zmianę formuły naszego cyklicznego wydarzenia, znanego wcześniej jako Targi CSR.

Kładąc nacisk na merytorykę i networking – kluczowe wartości wydarzenia – 16 kwietnia br. zapraszamy na spotkanie nastawione na wymianę wiedzy, refleksji i dobrych praktyk wokół ważnych dla biznesu zagadnień w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Partnerzy strategiczni


Partnerzy merytoryczni


parallax

W miejsce stoisk proponujemy rozbudowaną część merytoryczną, na którą składają się także warsztaty poświęcone praktycznym aspektom ESG.

Ścieżki tematyczne

Ścieżki tematyczne tegorocznej Konferencji “Targi Idei ESG” poświęcone są najbardziej aktualnym, istotnym z perspektywy firm kwestiom:

  • bioróżnorodność,
  • prawa człowieka i należyta staranność,
  • raportowanie ESG i zrównoważone finanse.

Ramowa agenda wydarzenia

  • część plenarna – a w niej m.in. panel dyskusyjny i premiera 22. edycji Raportu “Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”,
  • część warsztatowa – case studies oraz warsztaty organizowane wraz z partnerami merytorycznymi.

Podczas całego dnia Partnerzy Konferencji będą dostępni i otwarci na dyskusję i wymianę doświadczeń w ramach stolików networkingowych, które zastąpią stoiska, znane z poprzednich edycji wydarzenia.


Wierzymy, że poprzez kierowane do profesjonalistów_ek ESG wydarzenie, dzięki angażującej i praktycznej formule, razem stworzymy platformę współpracy na rzecz zrównoważonej transformacji biznesu.

Już dziś zachęcamy do zarezerwowania w Państwa kalendarzach 16 kwietnia na spotkanie z lider_kami i wiodącymi ekspert_kami z obszarów związanych z szeroko rozumianym sustainability.

Firmy zainteresowane udziałem w wydarzeniu oraz współpracą zachęcamy do kontaktu

test

Maria Krawczyńska-Kaczmarek

Członkini zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu

 

maria.krawczynska-kaczmarek@fob.org.pl

test

Miłosz Marchlewicz

Dyrektor ds. komunikacji

 

milosz.marchlewicz@fob.org.pl

+48 721 296 197

test

Olga Moskalewicz-Lewandowska

Starsza menedżerka projektów

 

olga.moskalewicz@fob.org.pl

+48 695 123 100