główna strona Targów CSR

Szanowni Państwo,

przygotowujemy 9. Targi CSR, które odbędą się 25 maja 2022 roku, tym razem ponownie w tradycyjnej formule. Ostatnia edycja odbyła się w trudnym i wymagającym czasie, jednak niezmiennie cieszyła się bardzo wysoką frekwencją i zainteresowaniem wystawców i zwiedzających. Wierzymy, że spotkanie bezpośrednie, na które wszyscy tak bardzo czekamy, jest nie tylko potrzebne, ale będzie szczególnie atrakcyjne. Tym bardziej serdecznie zapraszamy do współpracy w charakterze Partnera 9. Targów CSR.

Targi to niezmiennie przestrzeń do dyskusji, prezentacji dokonań firm i organizacji zainteresowanych zrównoważonym rozwojem.

Wszyscy z radością obserwujemy, rosnące znaczenie tematyki ESG nie tylko dla inwestorów, z dużą dozą pewności można stwierdzić, że to jeden z trendów, które będą kształtowały rzeczywistość. W 2022 roku skupimy się na haśle:

Biznes – w klimacie rozwoju
Klimat – w rozwoju biznesu

To jedyne wydarzenie targowe w Polsce poświęcone CSR. Zależy nam, by wspólnie z Państwem w ciekawy sposób przedstawić działania organizacji, inicjatyw i firm w zakresie odpowiedzialnego biznesu.

Zapraszamy do partnerstwa i współtworzenia tego wyjątkowego wydarzenia – 9. Targów CSR, które odbędą się 25 maja 2022 roku, w EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Marzena Strzelczak
Prezeska, Dyrektorka Generalna
Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Zakończyliśmy już etap zawierania partnerstw strategicznych przy Targach CSR. Firmy, organizacje i instytucje zainteresowane udziałem w wydarzeniu zachęcamy do zapoznania się z ofertą dla wystawców >>

Na pytania odpowie