Uwaga – 8. Targi CSR odbędą się 5-9 października 2020 r. w formule ONLINE Więcej informacji »


Jak aktywnie uczestniczyć w 8. Targach CSR online?

  • zwiedzaj stoiska na platformie WebEXPO (link do platformy EXPO dostępny będzie na stronie targów w dniach 5-9 października br.)

  • oglądaj część konferencyjną ze studia online (relacja z wydarzenia będzie prowadzona jednocześnie na stronie odpowiedzialnybiznes.pl, profilu Facebook, kanale YouTube)

  • poznawaj uczestników Targów CSR (codziennie od 5 do 9 października o stałej godzinie zaprosimy uczestników Targów do sesji networkingowych na platformie REMO; link do platformy zostanie udostępniony bliżej terminu wydarzenia)

  • bądź na bieżąco – zapisz się na Newsletter Targów CSR

YORGHAS Foundation

YORGHAS Foundation to zespół doświadczonych ludzi z pasją, których łączy chęć niesienia pomocy najsłabszym i wiele lat współpracy z partnerami w Afryce i na Bliskim Wschodzie.
Ratujemy kobiety ciężarne, matki rodzące i noworodki od śmierci powodowanej przez ubóstwo, brak higieny, dostępu do służby zdrowia i edukacji, a także złe praktyki tradycyjnej medycyny ludowej w krajach rozwijających się. Codziennie ponad 800 kobiet i 7 000 noworodków umiera z powodu możliwych do uniknięcia przyczyn związanych z ciążą i porodem – 99% wszystkich zgonów występuje w Afryce. Nie zgadzamy się na milczącą akceptację tych statystyk. Chcemy i możemy je zmieniać na lepsze!
Bronimy praw kobiet, dziewcząt i dzieci nie tylko do bezpiecznego porodu i opieki zdrowotnej, ale także do edukacji, rozwoju osobistego i godnego życia. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebują one naszej pomocy.

Planowane działania na stoisku

Podczas targów, na stoisku zaprezentujemy naszą Fundację i zrealizowane projekty. Podzielimy się doświadczeniem zdobytym w Afryce i wiedzą dotyczącą współpracy z biznesem. Planujemy także nawiązać nowe kontakty z firmami, dla których społeczna odpowiedzialność biznesu jest istotnym elementem strategii.

Linki i multimedia