Uwaga – 8. Targi CSR odbędą się 5-9 października 2020 r. w formule ONLINE Więcej informacji »


Jak aktywnie uczestniczyć w 8. Targach CSR online?

  • zwiedzaj stoiska na platformie WebEXPO (link do platformy EXPO dostępny będzie na stronie targów w dniach 5-9 października br.)

  • oglądaj część konferencyjną ze studia online (relacja z wydarzenia będzie prowadzona jednocześnie na stronie odpowiedzialnybiznes.pl, profilu Facebook, kanale YouTube)

  • poznawaj uczestników Targów CSR (codziennie od 5 do 9 października o stałej godzinie zaprosimy uczestników Targów do sesji networkingowych na platformie REMO; link do platformy zostanie udostępniony bliżej terminu wydarzenia)

  • bądź na bieżąco – zapisz się na Newsletter Targów CSR

Spółdzielnia Socjalna PANATO

Jesteśmy producentem toreb, plecaków i akcesoriów tekstylnych z nadrukiem. Jako spółdzielnia socjalna tworzymy miejsca pracy dla osób najbardziej oddalonych od rynku pracy, w tym dla osób z niepełnosprawnościami. Chcielibyśmy, aby nasza praca miała nie tylko wymiar zarobkowy, ale również była użyteczna społecznie. Dzięki dochodom ze sprzedaży możemy mądrze pomagać, dając pracę osobom najbardziej potrzebującym. Kupując nasze produkty wspierasz także inne nasze działania, ukierunkowane na promowanie i rozwój ekonomii społecznej, spółdzielczości oraz godnej pracy.

Dążymy do tego, by być najlepszym przedsiębiorstwem społecznym w Polsce i wiodącym polskim producentem toreb i plecaków reklamowych, z dumą budowanym przez pracowników spółdzielni oraz naszych partnerów biznesowych.

Charakteryzuje nas:

  • Niepowtarzalność – jesteśmy dumni z naszego unikalnego charakteru organizacji i na nim budujemy naszą przyszłość.
  • Odpowiedzialność społeczna – projektujemy i produkujemy akcesoria tekstylne w sposób odpowiedzialny społecznie.
  • Wyznaczanie trendów – naszym codziennym wyzwaniem jest tworzenie nowych produktów i rozwiązań, które będą ułatwiać pracę naszym klientom i skutecznie budować wizerunek ich firm.
  • Mądre zarządzanie – nasz rozwój opiera się na innowacyjnych rozwiązaniach organizacyjnych i racjonalnym gospodarowaniu zasobami.

Zwracamy szczególną uwagę na pochodzenie tkanin i dodatków pasmanteryjnych, których używamy do produkcji. Naszymi dostawcami są lokalne firmy, a większość z nich to producenci. Realizujemy także projekty upcyklingowe, w których przetwarzamy zużyte banery reklamowe na modne akcesoria. Korzystając z doświadczenia, umiejętności i talentów pracowników spółdzielni dążymy do tworzenia rzeczy wyjątkowych i niepowtarzalnych. Personalizowane produkty to nasza specjalność. Podejmując się realizacji zamówienia staramy się, aby efekty naszej pracy spełniały oczekiwania klienta, a nasze produkty były wykonane z należytą starannością, dbałością o detale i wysoką jakość.

Planowane działania na stoisku

Zobacz Lookbook PANATO>>>

Linki i multimedia