główna strona Targów CSR

Spółdzielnia Socjalna PANATO

Jesteśmy przedsiębiorstwem społecznym, które tworzy miejsca pracy dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, ze szczególnym uwzględnieniem osób z niepełnosprawnościami. Dzięki dochodom ze sprzedaży możemy mądrze pomagać, dając pracę osobom najbardziej potrzebującym. Kupując nasze produkty wspierasz także inne nasze działania, ukierunkowane na promowanie i rozwój ekonomii społecznej.

Naszą organizację tworzą dwie współpracujące ze sobą pracownie:

  • PANATO Bag – to tu projektujemy i szyjemy torby, plecaki i akcesoria reklamowe dla firm oraz kolekcje produktów streetwear’owych pod marką własną.
  • Pracownia Sitodruku – to nasze miejsce, w którym wykonujemy nadruki na produktach reklamowych, projektujemy i drukujemy autorskie grafiki oraz prowadzimy pokazy i warsztaty sitodruku.

W 2017 zainicjowaliśmy powstanie ogólnopolskiej sieci przedsiębiorstw społecznych zatrudniających osoby z niepełnosprawnościami. Wspólnie pod marką PANATO Bag produkujemy torby i plecaki reklamowe na rynek krajowy i zagraniczny. W swoich realizacjach wykorzystujemy takie tkaniny jak bawełna, bawełna organiczna i z recyklingu, washable paper, tyvek oraz przetwarzamy banery reklamowe.

Dążymy do tego, by być najlepszym przedsiębiorstwem społecznym w Polsce i wiodącym polskim producentem toreb i plecaków reklamowych, z dumą budowanym przez pracowników spółdzielni oraz naszych partnerów biznesowych. To nie jest tylko marzenie. To rzeczywistość, która już się realizuje.

Działania planowane na stoisku

Prezentacja produktów naszej firmy – torby, plecaki miejskie i akcesoria tekstylne z nadrukiem. Pokaz sitodruku na torbach.

panato.org