główna strona Targów CSR

ING Bank Śląski jest jednym z największych banków w Polsce. Bank świadczy pełen zakres usług i produktów finansowych dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. ING oferuje wielokanałowy dostęp do kont osobistych i firmowych oraz posiada ogólnopolską sieć nowoczesnych placówek bankowych. W skład grupy kapitałowej ING Banku Śląskiego wchodzą spółki świadczące usługi leasingowe oraz faktoringowe.

W centrum naszych działań zawsze byli i są ludzie, a teraz również wyzwania związane z kryzysem klimatycznym. Nie możemy pozwolić, żeby zmiany klimatyczne negatywnie wpłynęły na życie przyszłych pokoleń. Musimy efektywniej wykorzystywać zasoby naturalne, rozwijać technologię i innowacje na rzecz ochrony naszej planety. Chcemy . być partnerem w podejmowaniu właściwych decyzji finansowych w ważnych momentach życia naszych klientów. Wspierać „codzienną przedsiębiorczość” czyli zaradność życiową, potencjał i życie z pasją, po swojemu. Czujemy się współodpowiedzialni za to, aby nasi klienci rozsądnie zarządzali swoim budżetem, myśleli o swoich bieżących i przyszłych potrzebach. Nasze relacje budujemy na etyce i zaufaniu. Chcemy współpracować, wykorzystując nasze narzędzia i wiedzę, inspirować do pozytywnych zmian, żeby jak najlepiej przygotować się na wyzwania przyszłości. Jesteśmy bankiem otwartym dla wszystkich. Chcemy, aby każdy czuł się tutaj jak u siebie, z szacunkiem i zrozumieniem.

Jako duża instytucja finansowa mamy znaczący wpływ na działania gospodarcze w Polsce i – poprzez wspieranie naszych klientów w podejmowaniu decyzji – na jakość ich życia. Dlatego naszą odpowiedzialnością jest aktywny udział w przeciwdziałaniu zmianom klimatycznym. W ING promujemy rozwiązania związane ze zrównoważonym rozwojem. Tworzymy i oferujemy produkty wspierające działania proekologiczne i odpowiedzialnie zarządzamy ryzykiem środowiskowym.
www.ing.pl

Działania planowane na stoisku

ING Bank Śląski wspólnie ze swoimi fundacjami – Fundacją ING Dzieciom i Fundacją Sztuki Polskiej ING zaprezentuje działania w obszarze CSR, wolontariatu, edukacji klimatycznej oraz wspierania polskich artystów.

Plan spotkań:

  • 10:00-11:00 – Fundacja ING Dzieciom – edukacja klimatyczna: Ty też możesz uratować świat. Opowieści z Pietruszkowej Woli albo biblioterapia
  • 11:00-12:00 – Fundacja Sztuki Polskiej ING – Program Artysta Zawodowiec
  • 12:00-13:00 – ING Bank Śląski – Różnorodność w ING
  • 13:00-14:00 – ING Bank Śląski – Program grantowy ING