Uwaga – 8. Targi CSR odbędą się 5-9 października 2020 r. w formule ONLINE Więcej informacji »


Jak aktywnie uczestniczyć w 8. Targach CSR online?

  • zwiedzaj stoiska na platformie WebEXPO (link do platformy EXPO dostępny będzie na stronie targów w dniach 5-9 października br.)

  • oglądaj część konferencyjną ze studia online (relacja z wydarzenia będzie prowadzona jednocześnie na stronie odpowiedzialnybiznes.pl, profilu Facebook, kanale YouTube)

  • poznawaj uczestników Targów CSR (codziennie od 5 do 9 października o stałej godzinie zaprosimy uczestników Targów do sesji networkingowych na platformie REMO; link do platformy zostanie udostępniony bliżej terminu wydarzenia)

  • bądź na bieżąco – zapisz się na Newsletter Targów CSR

Fundacja DKMS

Co godzinę jedna osoba w Polsce słyszy diagnozę: „nowotwór krwi”, a co piąty z pacjentów kwalifikowany przez lekarzy do przeszczepienia nie możne znaleźć zgodnego dawcy, który często jest jego jedyną szansą na życie.

Fundacja DKMS ratuje życie i zdrowie pacjentów rejestrując potencjalnych dawców szpiku oraz koordynując przeszczepienia każdego dnia przez 365 dni w roku. Z bazy ponad już 1,7 mln potencjalnych Dawców szpiku i komórek macierzystych, ponad 7600 osób oddało część siebie, zupełnie obcej osobie, aby ta mogła żyć.

Przez 11 lat w Polsce fundacji udało się zgromadzić ogromną społeczność zaangażowanych osób, chcących pomagać bezinteresownie osobom potrzebującym. DKMS edukuje o idei dobrowolnego dawstwa szpiku, metodach przeszczepienia, współpracuje ze szkołami i uczelniami wyższymi w całym kraju. Z biznesem fundacja organizuje akcje mające na celu rejestrację pracowników w firmie, rozwinięcie wolontariatu pracowniczego i działań marketingowych ze wsparciem finansowym dla Fundacji DKMS, które jest niezwykle ważne.

Planowane działania na stoisku

Podczas Targów CSR, Fundacja DKMS zaprezentuje jak można się zaangażować i dołożyć swoją cegiełkę do ratowania życia pacjentów. Przedstawią dobre praktyki firm odpowiedzialnych społecznie, które razem z fundacją ratują życie. DKMS opowie jakie korzyści zyska firma, jeśli dołączy do grona darczyńców i firm partnerskich. DKMS prowadzi kompleksowy program wolontariatu pracowniczego – zarówno dla małych jak i dużych firm.

Linki i multimedia