Uwaga – 8. Targi CSR odbędą się 5-9 października 2020 r. w formule ONLINE Więcej informacji »


Deko Eko

Dekoeko.com to platforma upcyklingowa, która rewolucjonizuje sposób myślenia o odpadach. W jednym miejscu łączymy ze sobą designerów, największe firmy i konsumentów, aby wspólnie budować gospodarkę cyrkularną.

W ramach tzw. Upcyklingu Marki nadajemy wyższą wartość markom, dostarczając naszym klientom produkty upcyklingowe, które są uwielbiane przez konsumentów. Skupiamy się głównie na brandowanych odpadach, które są trudne do recyklingu, a posiadają ogromny potencjał do przetworzenia na gadżety/produkty konsumenckie, a zatem do stworzenia pozytywnego wizerunku marki. Są to między innymi: nieaktualne materiały marketingowe, banery reklamowe, wielkoformatowe siatki mesh, katalogi, ulotki, wadliwe kolekcje produktów, odpady opakowaniowe oraz wszystkie inne unikatowe materiały, które pozornie nie posiadają już żadnej wartości, ale stanowią inspirację dla naszego ekosystemu projektantów upcyklingowych.

Planowane działania na stoisku

Na stoisku będzie możliwość zobaczenia unikalnych produktów upcyklingowych zrobionych z przetworzonych banerów reklamowych, dętek, butelek, niezwyklą biżuterię z elementami elektroodpadów.

Linki i multimedia