Uwaga – 8. Targi CSR odbędą się 5-9 października 2020 r. w formule ONLINE Więcej informacji »


Jak aktywnie uczestniczyć w 8. Targach CSR online?

  • zwiedzaj stoiska na platformie WebEXPO (link do platformy EXPO dostępny będzie na stronie targów w dniach 5-9 października br.)

  • oglądaj część konferencyjną ze studia online (relacja z wydarzenia będzie prowadzona jednocześnie na stronie odpowiedzialnybiznes.pl, profilu Facebook, kanale YouTube)

  • poznawaj uczestników Targów CSR (codziennie od 5 do 9 października o stałej godzinie zaprosimy uczestników Targów do sesji networkingowych na platformie REMO; link do platformy zostanie udostępniony bliżej terminu wydarzenia)

  • bądź na bieżąco – zapisz się na Newsletter Targów CSR

Activy – Wellness & Eco Challenges

Activy to narzędzie well-beingowe, które pomaga pracodawcom w tworzeniu szczęśliwszych i zdrowszych miejsc pracy poprzez firmowe wyzwania rowerowe i biegowe. Wykorzystując mobilną grę oraz naukową grywalizację wspiera pracowników w budowie zdrowych nawyków poprzez dobrą zabawę. Pracodawcy wykorzystują Activy do tworzenia programów angażowania pracowników, promocji zdrowia, ekologii i CSR. Z Activy korzystało już ponad 500 firm, ponad 20 000 pracowników zwiększyło swoją aktywność fizyczną, a 95% uczestników poleca program swoim znajomym.

W 2020 roku zapraszamy do dołączenia do wielkiej, firmowej rywalizacji rowerowej. Business Cycling Cup do liga 5-osobowych drużyn firmowych, w której wszyscy jeździmy dla planety. Co tydzień nowe rankingi i statystyki. Dołącz już teraz!

Planowane działania na stoisku

  • Zaprezentowanie oferty firmowych wyzwań rowerowych i biegowych. Prezentacja aplikacji mobilnej i korzyści płynących z programów: poprawa zdrowia pracowników, budowanie zaangażowania w oparciu o cel ekologiczny i charytatywny, promowanie dojazdów rowerem do pracy.
  • Start wielkiej, firmowej ligi rowerowej – Business Cycling Cup – zaproszenie firm do zapisywania 5-osobowych zespołów firmowych i rywalizowanie z innymi. Zniżka dla uczestników targów.
  • Rowerowe koło fortuny – konkurs z wiedzy o dojazdach rowerem do pracy, pozytywnym wpływie rowerów na zdrowie, miasto i środowisko.
  • Zaprezentowanie przykładowych realizacji z firmami – Rowerowa gra dla pracowników połączona z akcją sadzenia drzew; Rowerowa rywalizacja z celem charytatywnym – jeździmy na rowery dla dzieci z domu dziecka.

Linki i multimedia