główna strona Targów CSR

UWAGA! Wystawcy, którzy wniosą opłatę do 31 grudnia 2021 r. skorzystają ze zniżki 10%


9. Targi CSR pod hasłem „Biznes – w klimacie rozwoju, Klimat – w rozwoju biznesu” odbędą się 25 maja 2022 roku w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul ul. Prądzyńskiego 12/14 Warszawa. Organizatorem 9. targów CSR jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Celem Tragów jest zaprezentowanie różnorodnych inicjatyw, konkretnych działań i strategii organizacji w zakresie CSR oraz projektów, które mają wspierać firmy w byciu odpowiedzialnymi.

Część merytoryczną 9. Targów CSR planujemy poświęcić szeroko pojętej tematyce KLIMATU i ROZWOJU W długofalowej perspektywie działania na rzecz ograniczenia wpływu są korzystne dla wszystkich, w naszym przekonaniu są fundamentem budowania odpowiedzialności.

parallax

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w 9. Targach CSR, tym razem ponownie w tradycyjnej formule. Ostatnia edycja odbyła się w trudnym i wymagającym czasie, jednak niezmiennie cieszyła się bardzo wysoką frekwencją i zainteresowaniem wystawców i zwiedzających. Wierzymy, że spotkanie bezpośrednie, na które wszyscy tak bardzo czekamy, jest nie tylko potrzebne, ale będzie szczególnie atrakcyjne.

Targi to niezmiennie przestrzeń do dyskusji, prezentacji dokonań firm i organizacji zainteresowanych zrównoważonym rozwojem.Wszyscy z radością obserwujemy, rosnące znaczenie tematyki ESG nie tylko dla inwestorów, z dużą dozą pewności można stwierdzić, że to jeden z trendów, które będą kształtowały rzeczywistość.

Marzena Strzelczak
Prezeska, Dyrektorka Generalna
Forum Odpowiedzialnego Biznesu

parallax

Część konferencyjna 8. Targów CSR

Targi CSR „Środowisko! Biznesowe i naturalne” odbyły się 5-9 października 2020 roku w formule online. Organizatorem 8. Targów CSR jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Celem Targów było zaprezentowanie różnorodnych inicjatyw, konkretnych działań i strategii organizacji w zakresie CSR i zrównoważonego rozwoju oraz projektów, które mają wspierać firmy w byciu odpowiedzialnymi.

8. Targom CSR, jak przy każdej edycji, towarzyszyła część konferencyjna, umożliwiająca zapoznanie się z aktualnymi trendami w odpowiedzialnym biznesie, przedstawienie wyzwań czy budowanie i wspieranie międzysektorowego dialogu. W 2020 roku część konferencyjna została poświęcona środowisku naturalnemu.

parallax

Miejsce

9. Targi CSR odbędą się w
Centrum EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie
w godzinach 900 – 1700)

parallax

Na pytania odpowie