główna strona Targów CSR

i-Sport Group

Zależy nam na przekazaniu wszystkich pozytywnych wartości i postaw, których nauczył nas sport. Z tym założeniem powstał nasz pierwszy projekt – platforma treningowa i-Sport – i w tej misji trwamy dalej tworząc i-Sport Group, w skład której wchodzi agencja marketingu sportowego i-Sport Agency.

Sport i biznes. Unikatowe połączenie kompetencji

Agencja to efekt połączenia kompetencji zespołu, gdzie w jednym miejscu zderza się wieloletnie doświadczenie  pracy w korporacjach i projektach na światową skalę z doświadczeniem w branży sportowej i odpowiedź na poznane przez nas potrzeby rynku.

Wierzymy, że dzięki unikatowemu połączeniu naszych kompetencji jesteśmy w stanie wnieść wartości sportowe do świata twardego biznesu, wesprzeć merytorycznie branżę sportową i na koniec uzyskać to na czym nam najbardziej zależy – promocję sportu i aktywności fizycznej w każdej grupie społecznej i na każdym poziomie zaawansowania – od sportu amatorskiego aż po sport profesjonalny.

Sport po pandemii. Kluczowy element strategii CSR

Okres pandemii koronawirusa to wyjątkowo intensywny okres dla naszego zespołu. Nasza misja jak nigdy wcześniej przybrała na sile. Promocja sportu i aktywności fizycznej stała się dla nas kluczowym elementem działań CSR przy współpracy z  firmami.

Aktywność fizyczna jako bardzo ważny element działań CSR po okresie pandemii zaczął dotyczyć każdej grupy społecznej. Spadek aktywności fizycznej w trakcie pandemii bardzo mocno odbił się zarówno na dzieciach, które miały ograniczone zajęcia w-fu i zdalne nauczanie, dorosłych , którzy z powodu pracy zdalnej , braku mobilności  mieli ograniczone możliwości naturalnej aktywności fizycznej. Do tego  odwoływane masowe imprezy sportowe, pozamykane obiekty sportowe  dodatkowo zmniejszyły motywacje do regularnej aktywności. Ciągła niepewność i obawa o zdrowie sprawiły, że aktywność fizyczna zeszła na dalszy plan.

Nasz zespół w sposób kompleksowy współpracuje przy projektach z każdej grupy społecznej, aby w długofalowej perspektywie realnie zwiększyć poziom aktywności fizycznej w społeczeństwie i stworzyć sprawny mecenat nad sportem powszechnym i profesjonalnym, do czego zachęcamy współpracujące z nami firmy, organizacje i mistrzów sportu.

Sport bez granic. Działamy lokalnie i globalnie

Wkładamy dużo serca w projekty lokalne, angażując lokalne społeczności, firmy i placówki edukacyjne. Ale sport nie ma dla nas granic. Równocześnie  odnosimy duże sukcesy w projektach międzynarodowych gdzie ważna jest perspektywa globalna, międzynarodowa i umiejętności skalowania projektów i integracja poprzez wartości sportowe.

www.i-sportagency.com

Działania planowane na stoisku

Tematy, którymi zajmujemy się na co dzień i o których chętnie porozmawiamy przy naszym stoisku:

  • Corporate Social Responsibility: sport, zdrowie, ekologia
  • Autorskie projekty: Sport powszechny i sport amatorski
  • Aktywność fizyczna wśród dzieci
  • Sport w firmie: projekty wellbeing i aktywność fizyczna pracowników
  • Sponsoring wydarzeń sportowych, sportowców i lokalnych akcji sportowych
  • Zarządzanie wizerunkiem i karierą sportowców
  • Projekty IT: nowe technologie w sporcie