główna strona Targów CSR

CSR Consulting

Specjalizujemy się w strategicznym doradztwie w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju. Od ponad 15 lat wspieramy firmy i instytucje w Polsce w budowaniu pozycji lidera CSR, a istotę tych działań najlepiej oddaje nasza misja: „Inspirujemy do rozwoju biznesu odpowiedzialnie i innowacyjnie w odpowiedzi na wyzwania Agendy 2030”

Pomagamy naszym klientom zrozumieć strategiczny kontekst działań CSR w oparciu o badania, raporty i analizy. Inspirujemy do działania poprzez eksperckie fora wymiany wiedzy i współpracy.

Dzięki naszym projektom na polskim rynku pojawiają się nowe, innowacyjne rozwiązania.

Działania planowane na stoisku

Na naszym stoisku czekać na Ciebie będzie szerokie grono ekspertów gotowych do rozmów na różne tematy. Szukasz wsparcia w zakresie tworzenia Strategii dla swojej instytucji? Interesuje Cię tematyka Zrównoważonego Łańcucha Dostaw? Chcesz dowiedzieć się więcej o Gospodarce Obiegu Zamkniętego? Czekamy na Ciebie na stoisku przez cały dzień Targów – zapraszamy!

Zachęcamy również do udziału w dwóch wydarzeniach, które realizowane będą w partnerstwie z Kampanią 17 Celów – inicjatywą CSR Consulting dedykowaną Agendzie 2030.

11:40 – 11:55 OGŁOSZENIE HASŁA TYGODNIA 3R NA 2022 ROK

Koalicja 5 Frakcji to międzysektorowa inicjatywa podmiotów, które kreują innowacyjne rozwiązania w zakresie wspierania segregacji, odzysku i recyklingu odpadów, zwłaszcza opakowaniowych i wzmacniają pozycję konsumentów w procesie zielonej transformacji.

W ramach zwiększania świadomości w temacie zapobiegania powstawaniu odpadów w Polsce, Koalicja 5 Frakcji zorganizowała w listopadzie 2021 roku pierwszy Tydzień 3R w ramach Europejskiego Tygodnia Redukcji Odpadów, w którym udział wzięło ponad 5.000 osób.

W 2022 roku Tydzień 3R zostanie zorganizowany po raz drugi! Zapraszamy na nasze stoisko, aby dowiedzieć się, jaka myśl przewodnia będzie nam towarzyszyła w tej edycji wydarzenia oraz dołączyć do inicjatywy, która pozwoli na przygotowanie się do wspólnego działania!

13:40 – 13:55 INNOWACJE W OPAKOWANIACH

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Ekspertką ds. GOZ w Polskim Pakcie Plastikowym – Dorotą Żmudzińską. Podczas wydarzenia porozmawiamy o tym, jak wdrażać innowacje w opakowaniach z tworzyw sztucznych, zgodnie z zasadą 3R. Oprócz prezentacji ścieżek strategicznych wdrażania innowacji, zaprezentowane i omówione zostaną przykłady najlepszych praktyk z całego świata.