główna strona Targów CSR

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w 9. Targach CSR. Tym razem wracamy do tradycyjnej, stacjonarnej formuły. Ostatnia edycja odbyła się w trudnym i wymagającym czasie, jednak niezmiennie cieszyła się bardzo wysoką frekwencją i zainteresowaniem wystawców i zwiedzających. Wierzymy, że spotkanie bezpośrednie, na które wszyscy tak bardzo czekamy, jest nie tylko potrzebne, ale będzie szczególnie atrakcyjne dla szerokiego grona interesariuszy.

9. Targi, których hasło przewodnie to triada Klimat – Rozwój – Biznes, stanowić będą przestrzeń do dyskusji, prezentacji dokonań firm i organizacji w zakresie CSR i zrównoważonego rozwoju. Wszyscy z radością obserwujemy rosnące znaczenie tematyki ESG. Z dużą dozą pewności możemy stwierdzić, że to jeden z trendów, które będą kształtowały rzeczywistość w najbliższych latach. W jakim kierunku powinien podążać teraz biznes? Po jakie rozwiązania sięgać? Na czym polegają wyzwania stojące przed firmami?

Na te i wiele innych tematów porozmawiajmy 25 maja 2022 r. w Centrum EXPO XXI. Do zobaczenia!

Marzena Strzelczak
Prezeska, Dyrektorka Generalna
Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Część konferencyjna 8. Targów CSR

Targi CSR „Środowisko! Biznesowe i naturalne” odbyły się 5-9 października 2020 roku w formule online.

8. Targom CSR, jak przy każdej edycji, towarzyszyła część konferencyjna, umożliwiająca zapoznanie się z aktualnymi trendami w odpowiedzialnym biznesie, przedstawienie wyzwań czy budowanie i wspieranie międzysektorowego dialogu. W 2020 roku część konferencyjna została poświęcona środowisku naturalnemu.

parallax

Miejsce

9. Targi CSR odbędą się w
Centrum EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie
w godzinach 900 – 1700

parallax

Na pytania odpowie