Linia Etyki pomaga firmom oraz instytucjom publicznym tworzyć etyczne środowisko pracy – takie, gdzie szanowane są prawa pracownicze, a pracownicy chcą dbać o dobro pracodawcy. Dostarczamy pierwszy na polskim rynku bezpieczny system sygnalizowania nieprawidłowości i nadużyć. Tworzymy i wdrażamy skrojone na potrzeby firmy kodeksy etyki, uwzględniające specyfikę Klienta, branży oraz realiów, w jakich Klient funkcjonuje. Budujemy polityki wewnętrzne, które pozwalają przełożyć cele zapisane w kodeksie etyki na codzienne życie organizacji. Organizujemy również szkolenia dotyczące mobbingu i dyskryminacji oraz przeprowadzamy audyty w zakresie kultury etycznej organizacji.

Planowane działania na stoisku

Przez cały czas trwania Targów będziemy dostępni dla Ciebie na naszym stoisku. Będziesz mógł zadać nam pytanie na czacie oraz otrzymać przykładową ofertę. Wystarczy wpisać słowo „oferta” w formularz kontaktowy.

Planowane działania przy Gorącym Stoliku

Codziennie podczas Targów spotkasz się z zespołem Linii Etyki przy Gorących Stolikach. Porozmawiamy o tym, co oznacza Dyrektywa o ochronie sygnalistów dla pracodawców, a co dla pracowników, jak wdrażać system zgłaszania nieprawidłowości, żeby działał, kiedy pracownicy chcą reagować na nieprawidłowości oraz jak wygląda system zgłaszania nieprawidłowości Linii Etyki.

Harmonogram

Poniedziałek (5 października) Wkrótce
Wtorek (6 października) Wkrótce
Środa (7 października) Wkrótce
Czwartek (8 października) Wkrótce
Piątek (9 października) Wkrótce

Linki i multimedia

Wkrótce