CSRinfo jest jedną z najstarszych firm zajmujących się stricte CSR na polskim rynku. Od 2007 roku wdrażamy i kształtujemy odpowiedzialny biznes i zrównoważony rozwój, wprowadzając międzynarodowe normy i standardy.

W naszej działalności kierujemy się czterema wartościami: jakość, zaangażowanie, win-win, a w razie wątpliwości, najbardziej wymagająca i najbardziej pomocna zasada, prowadzenie biznesu w sposób, z którego możemy być dumni.

Zajmujemy się doradztwem CSR, ponieważ chcemy zmieniać nasze otoczenie na lepsze poprzez zmianę praktyk w biznesie. Dlatego naszą misją jest budowanie odpowiedzialnego i zrównoważonego biznesu, wspieranie w tym organizacji i praktyków, a tym samym przyczynianie się do zrównoważonego rozwoju społeczeństw.

Pomagamy menedżerom i ich firmom osiągnąć sukces, dostarczając im specjalistyczne usługi doradcze. Wraz z Klientami wyznaczamy trendy i tworzymy standardy. Jesteśmy numerem 1 w zakresie szkoleń CSR i prowadzimy działania edukacyjne na rzecz rozwoju CSR. Razem z doświadczonym zespołem dostarczamy wartościowe rozwiązania i wspieramy te inicjatywy, które mogą pomóc Tobie i Twojej firmie w mądrym i skutecznym wdrożeniu tematyki odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju.

Obszary naszych działań obejmują:

Doradztwo: prowadzimy kilkadziesiąt projektów doradczych CSR rocznie dla największych przedsiębiorstw na polskim rynku. Nasze usługi są szyte na miarę wg. potrzeb klienta – realizujemy projekty z zakresu:

 • raportowania
 • budowania i wdrażania strategii CSR
 • dialogu i badania interesariuszy
 • przygotowywania procedur i polityk CSR
 • wdrażania standardów CSR
 • edukacji CSR

Edukację:

 • Przeszkoliliśmy ponad 500 organizacji i instytucji
 • Mamy 14 autorskich programów szkoleń otwartych w obszarach strategii, raportowania niefinansowego i zarządzania CSR w praktyce.
 • Prowadzimy dedykowane studia podyplomowe, które pomagają rozwinąć kompetencje do roli menedżera CSR w organizacji.

Wdrażanie standardów:

 • Wprowadziliśmy pierwsze skuteczne wdrożenia ISO26000, GRI G4, GRI Standards,
  AA1000 SES w Polsce, <IR>;
 • Prowadzimy rejestr raportów społecznych
 • Od 2009 roku współpracujemy z GRI jako GRI Data Partner

Wydarzenia: organizujemy otwarte wydarzenia CSR dla wszystkich, którzy chcą zgłębiać tematykę odpowiedzialnego biznesu. Są to m.in.:

 • Konferencja Raportowanie Niefinansowe w Polsce – coroczna konferencja o stanie sprawozdawczości w Polsce, kiedy z ekspertami poruszamy ważne tematy dla zarządzających związanych z komunikacją, transparentnością i sprawozdawczością. Tegoroczna edycja pod hasłem „Raportowanie ESG” odbyła się 21.04.2020 w formie transmisji video na żywo online i zgromadziła ponad 600 uczestników przy udziale 8 panelistów.
 • Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu – otwarte wydarzenia w kilku miastach w Polsce dla wszystkich, którym bliskie są tematy CSR i zrównoważonego rozwoju. To szansa na spotkanie z ekspertami z branży, poznanie dobrych praktyk od firm, które już wdrożyły działania w swojej organizacji oraz okazja do rozmów w mniej formalnej atmosferze o inspiracjach i wyzwaniach związanych z odpowiedzialnym biznesem. Tegoroczna edycja TOB odbędzie się w dniach 26 – 30 października jako wydarzenie online.

Zapisy na stronie wydarzenia: tydzienodpowiedzialnegobiznesu2020.csrinfo.org

Planowane działania na stoisku

Przez cały czas trwania Targów będziemy dostępni dla Ciebie na naszym stoisku. Będziesz mógł nam zadać pytanie na czacie, pobrać eksperckie publikacje CSRinfo dotyczące odpowiedzialnego biznesu oraz zobaczyć, jak możemy wesprzeć działania Twojej firmy w każdym obszarze CSR.

Planowane działania przy Gorącym Stoliku

Codziennie podczas Targów spotkasz się z zespołem CSRinfo przy Gorących Stolikach.

Nasi eksperci podzielą z Tobą swoją wiedzą, opowiedzą o swoich doświadczeniach i porozmawiają o wyzwaniach związanych z zarządzaniem CSR w Twojej organizacji. Każdy dzień to inny temat przewodni. Sprawdź harmonogram naszych spotkań i dowiedz się więcej na temat ważnego dla Ciebie i Twojej firmy obszaru odpowiedzialnego biznesu.

Harmonogram

Poniedziałek (5 października) 13.30-15.00: Wyzwania raportowania niefinansowego
Wtorek (6 października) 13.30-15.00: Niezbędnik strategii CSR
Środa (7 października) 13.30-15.00: Dialog z interesariuszami
Czwartek (8 października) 13.30-15.00: Komunikacja CSR
Piątek (9 października) 13.30-15.00: Skąd czerpać wiedzę o CSR?

Linki i multimedia

 1. Podsumowanie Tygodnia Odpowiedzialnego Biznesu 2019 https://youtu.be/4TWSV3BJB-s
 2. Raportowanie niefinansowe 2020. Jak raportować kwestie środowiskowe? (nagranie z konferencji Raportowanie ESG. Raportowanie niefinansowe w Polsce 2020) https://youtu.be/RCfAlswhs_w
 3. Manager CSR – studia podyplomowe na Collegium Civitas https://www.civitas.edu.pl/pl/oferta-edukacyjna/manager-csr-podyplomowe
 4. Największy rejestr raportów niefinansowych w Polsce http://www.rejestrraportow.pl/
 5. Raport najwyższej jakości. Jak wprowadzić ekspercką  jakość do Twojego raportu niefinansowego (nagranie webinaru) https://youtu.be/zWJgzfIOOHU
 6. Strategia CSR – budowa i wdrażanie (workbook): https://workbookstrategiacsr.gr8.com/

https://youtu.be/MQL9U084GuA