targicsr-banner

Stowarzyszenie Polski Komitet Narodowy Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci – UNICEF

UNICEF to organizacja humanitarna i rozwojowa działająca na rzecz dzieci. Opieka medyczna, edukacja, ochrona – od ponad 70 lat UNICEF robi wszystko, aby dzieciom żyło się lepiej. Na Targach zaprezentujemy działania oraz możliwości współpracy z partnerami. Podzielimy się doświadczeniami w zakresie działań CSR. Firmy na świecie wpisują w działania współpracę z UNICEF: przekazanie darowizny, pomoc w sytuacjach kryzysowych, logo UNICEF na produkcie, zaangażowanie klientów, pracowników. „Firmy z sercem” to oferta dla średnich firm, które mają możliwość posługiwania się logotypem i tytułem uczestnika. „Prezenty bez Pudła” to oryginalny sposób na wsparcie i możliwość pozyskania prezentu dla Partner.

Podczas targów CSR wystawca zaprezentuje

  • „Prezenty bez Pudła” – oryginalny sposób na wsparcie i możliwość pozyskania prezentu dla Partnerów.
  • Na stoisku UNICEF Polska przedstawiciele firm dowiedzą się o możliwościach nawiązania współpracy pomiędzy firmą, a organizacją.
  • Osoby indywidualne poznają programy dla darczyńców prywatnych np. UNICEF 365.
  • Studenci dowiedzą się, jak zostać wolontariuszem, a przedstawiciele szkół i przedszkoli, jak wziąć udział w projektach edukacyjnych.
  • Będzie można również pozyskać informację o kampaniach, które aktualnie prowadzi UNICEF Polska.

Zapraszamy do udziału w konkursie nt UNICEF. Do wygrania cenne nagrody między innymi – trening z Robertem Korzeniowskim – Ambasadorem Dobrej Woli UNICEF Polska.

Linki