targicsr-banner

Nauka Jest Fajna!

Nauka Jest Fajna!, to mobilna, alternatywna działalność edukacyjna, która powstała z połączenia wykształcenia biotechnolożki-edukatorki, przyrodniczej pasji i serca do pracy z ludźmi. Zwłaszcza z tymi najmłodszymi. Nauka Jest Fajna! specjalizuje się w warsztatach przyrodniczo-badawczych, które rozwijają naturalną ciekawość dziecka, zapraszają do zadawania pytań i swobodnego odkrywania świata. Nauka Jest Fajna! ze swoimi autorskimi warsztatami odwiedza placówki edukacyjne, wydarzenia kulturalne, biznesowe i prywatne, a także imprezy charytatywne.

W spotkaniach tych wzięło już udział blisko 3000 uczestników.

Na Targach CSR

Warsztaty Nauka Jest Fajna! podczas 7. Targów CSR przygotowane zostały z myślą o najmłodszych uczestnikach wydarzenia – Małych Naukowcach, którzy chcą dowiedzieć się jak robić najciekawsze eksperymenty naukowe – korzystając z tego, co mamy w domu, w bezpieczny sposób. Podczas warsztatów pokażemy co robić, by nauka była świetną zabawą i niezwykłą przygodą!

Warsztaty są otwarte – można dołączyć w dowolnej chwili i dedykujemy szczególnie dzieciom w wieku 4-12 lat (młodszym uczestnikom przyda się wsparcie rodzica lub opiekuna).