targicsr-banner

Grupa Adamed

Grupa Adamed od ponad 30 lat rozwija się w sposób zrównoważony, odpowiadając na kluczowe wyzwania współczesnej medycyny poprzez rozwój nauki i innowacje. Realizuje projekty CSR kierowane do pacjentów, współpracowników, a także wspierające naukę i młode talenty. Popularyzuje profilaktykę zdrowego trybu życia oraz wspiera ideę współpracy i integracji środowiska naukowego, przemysłu farmaceutycznego, medycznego i biotechnologicznego.

Grupa Adamed wprowadza nowe rozwiązania odpowiadające na potrzeby pacjentów, między innymi w obliczu chorób cywilizacyjnych. Ma znaczący wkład w rozwój polskiej gospodarki oraz innowacyjności.

Jednym z filarów strategii CSR Grupy Adamed jest popularyzacja nauk ścisłych oraz promocja talentów, od 4 lat realizowana poprzez autorski program ADAMED SmartUP, w którym udział wzięło dotychczas blisko 25 tys. młodych ludzi z całej Polski.

Więcej na: https://adamedsmartup.pl/

Z kolei poprzez program Adamed dla Seniora, grupa wspiera aktywizację osób starszych. W roku 2017 ponad 17 000 seniorów wzięło udział w przygotowanych z myślą o nich wydarzeniach.