targicsr-banner

Fundacja Poland Business Run

Poland Business Run – największy ogólnopolski bieg charytatywny, który pomaga osobom po amputacjach i z niepełnosprawnością ruchową. W roku 2017 w organizację zaangażowało się aż 8 miast, w których pobiegło łącznie 20.135 biegaczy. Od pierwszej edycji w roku 2012 zebraliśmy łącznie 4 869 183,80 zł pomagając tym samym 351 osobom fizycznym w zakresie dofinansowania protez, turnusów rehabilitacyjnych oraz wsparcia psychologicznego.

Od początków istnienia ściśle współpracujemy z biznesem, który jest integralną częścią biegu. Dzięki zaangażowaniu firm w jego organizację, nie tylko pomagamy osobom niepełnosprawnym, ale również szerzymy świadomość na temat społecznej odpowiedzialności biznesu, oraz wartości jakie za sobą niesie.

Centrum Rehabilitacji – placówka będzie pomagać osobom po amputacjach stawiać pierwsze kroki na protezach. Centrum Rehabilitacji skupi specjalistów posiadających doświadczenie w pracy z osobami po amputacjach i będzie w pełni dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu. Poza kompleksową rehabilitacją pacjenci będą mogli skorzystać z konsultacji specjalistycznych z ortopedą, diabetologiem, dietetykiem, psychologiem i psychotraumatologiem.

Szkolenia CSR – Od początków istnienia Fundacji ściśle współpracujemy z biznesem by wpływać na podnoszenie świadomości dotyczącej społecznej odpowiedzialności. Obserwując działania mające na celu podniesienie poziomu wiedzy z zakresu CSR oraz czerpiąc z naszego doświadczenia zdecydowaliśmy się na organizację szkoleń skierowanych do osób zajmujących się prowadzeniem projektów CSR w firmie, a także zainteresowanych ich wdrożeniem bądź poszerzeniem wiedzy z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

Linki