targicsr-banner

ERGO Hestia

Czy odpowiedzialny społecznie ubezpieczyciel w ramach rekompensaty wypłaca jedynie odszkodowanie? Nie. To nie wszystko. Liczy się także inna pomoc: organizacja kompleksowej opieki, rehabilitacja, aktywizacja społeczno-zawodowa, wsparcie w kontaktach z placówkami medycznymi. ERGO Hestia od wielu lat wspólnie z Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym (CPOP) oraz Fundacją Integralia pomaga najciężej poszkodowanym w wypadkach powrócić do sprawności fizycznej oraz życia w społeczeństwie, a osobom z niepełnosprawnościami do aktywności zawodowej. To nas wyróżnia – Najwyższy Standard Ochrony. Troska o otoczenie jest warunkiem niezbędnym do jego realizacji.

Podczas Targów CSR zaprezentujemy „inny wymiar” ochrony, jaką oferujemy naszym klientom oraz społeczeństwu. Odwiedzający będą mogli zobaczyć i wypróbować! najnowocześniejsze urządzenie do reedukacji chodu – egzoszkielet, które na co dzień wykorzystujemy w terapii ofiar wypadków w naszym centrum rehabilitacyjnym w Gdańsku. Odwiedzających zaprosimy również do wzięcia udziału w nietypowych grach i zabawach, organizowanych przez hestyjną Fundację Integralia w ramach warsztatów „Zmień Perspektywę”, które na moment pozwolą wczuć się w sytuację osób z niepełnosprawnościami: niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Zachęcamy również do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym współorganizowanym z innymi parterami  i  ekspertami, podczas którego wspólnie porozmawiamy o tym, czym jest praca jutra, jak zmienia się rynek pracy oraz jak firmy wdrażają w swoich strukturach ideę różnorodności.

Na stoisku będzie dostępny także ostatni raport Zrównoważonego Rozwoju ERGO Hestii pt. „Troska”, którego bohaterkami zostały pszczoły z hestyjnej pasieki.

Odwiedźcie nasze stoisko i przekonajcie się, że ubezpieczenia to nie tylko wypłata odszkodowania!

Linki